Dostawa gratis dla zamówień powyżej 1000 zł netto

Dozownik Deb STOKO TouchFREE InstantFoam - czarny bezdotykowy

 • dozownik deb stoko touchfree instantfoam - czarny bezdotykowy deb-stoko covid-19 2

Dozownik Deb STOKO TouchFREE przeznaczony jest do preparatów dezynfekujących dłonie w pojemnikach 1000 ml oraz do mydła w pianie o pojemności 1200 ml. Wysokiej klasy dozownik wykonany z mocnego tworzywa sztucznego umożliwia szybką i skuteczną dezynfekcję i mycie rąk bez kontaktu dotykowego z dozownikiem. Wystarczy tylko przyłożyć ręce w dolnej części dozownika, a czujnik wykryje ich obecność i tym samym pojedyncza dawka piany/ żelu lub środka myjącego zostanie uwolniona prosto na dłonie. Takie rozwiązanie poprawia bezpieczeństwo i podnosi poziom higieny do najwyższego stopnia. Dzięki zastosowaniu dozowników można uniknąć niepotrzebnych strat produktów oraz zachować czystość i porządek w miejscu dezynfekcji. 

Cechy produktu:

 • dozownik bezdotykowy gwarantujący najwyższy stopień higieny,
 • urządzenie zasilane bateriami, które wystarczą na około 3 lata prac lub aplikacje 92000 dawek,
 • nowoczesny design,
 • mocna obudowa z tworzywa sztucznego,
 • łatwy system wymiany wkładów,
 • dozowniki z płynem do dezynfekcji można zastosować praktycznie wszędzie według potrzeby,
 • zalecane dla służby zdrowia, oświaty, biur, urzędów, zakładów przemysłowych i magazynów.

Pasuje do:

 • wkładów do dezynfekcji dłoni Deb InstantFoam Complete 1000ml dostarczających 1400 aplikacji,
 • wkładów na mydła w pianie Refresh Rose Foam, Refresh Azure Foam 1200ml dostarczających ok. 1780 aplikacji.

Parametry techniczne:

 • pojemność wkładów: 1000ml Instant Foam,
 • pojemność wkładów: 1200ml mydło Refresh Rose Foam i Refresh Azure,
 • kolor: czarny,
 • wymiary:  271 x 172 x 107 mm.

Napisz opinię

Uwaga! Tagi HTML nie są dopuszczalne!
    Zły           Dobry
 • Producent: DEB-STOKO
 • Kod Produktu: TF2CHR-NB

 • Dostępność:
  3 dni
 • Cena netto:
  306,47 zł

 • Brutto 376,96 zł

Sposoby dostawy
 • Kurier DHL
 • Własny kurier
 • Paczkomat
 • Odbiór osobisty

Produkty Powiązane

Warto wiedzieć

dozownik deb stoko touchfree instantfoam - czarny bezdotykowy deb-stoko covid-19 11

Jak zabezpieczyć się przed zatruciem tlenkiem węgla?

Każdego roku dochodzi do kilku tysięcy zdarzeń z czadem. Ten niebezpieczny gaz jest bezwonny i niewidzialny. Powoduje to, że ciężko jest go wyczuć zmysłami. Najlepszym i jedynym skutecznym rozwiązaniem jest zastosowanie certyfikowanego czujnika tlenku węgla, który w porę zaalarmuje nas o zagrożeniu.

dozownik deb stoko touchfree instantfoam - czarny bezdotykowy deb-stoko covid-19 12

Krzesła ewakuacyjne i materace ewakuacyjne

Krzesła ewakuacyjne i materace ewakuacyjne zapewniają praktyczne metody ewakuacji z budynków dla osób ze specjalnymi potrzebami.

dozownik deb stoko touchfree instantfoam - czarny bezdotykowy deb-stoko covid-19 13

Na co zwrócić uwagę przy wyborze defibrylatora AED

Na rynku mamy do czynienia z różnymi modelami defibrylatorów AED wielu producentów. Najczęściej głównym kryterium przy wyborze urządzenia jest cena, parametry użytkowe schodzą na dalszy plan. Defibrylator kupujemy raz na wiele lat, dlatego warto zainteresować tym, co oferują konkretni producenci i skąd wynikają różnice w cenach pomiędzy nimi.

dozownik deb stoko touchfree instantfoam - czarny bezdotykowy deb-stoko covid-19 14

Defibrylacja AED

Defibrylacja to terapia stosowana często w przypadku zagrażających życiu zaburzeń rytmu serca, zwłaszcza migotania przedsionków. Defibrylacja polega na dostarczeniu impulsu elektrycznego do serca za pomocą urządzenia nazywanego defibrylatorem. Przywraca to prawidłowe pobudzenia mięśnia sercowego i umożliwia przywrócenie prawidłowego rytmu zatokowego przez naturalny stymulator w sercu.

dozownik deb stoko touchfree instantfoam - czarny bezdotykowy deb-stoko covid-19 15

Oczomyjki i prysznice bezpieczeństwa - do czego służą

Oczomyjki i prysznice bezpieczeństwa służą do awaryjnego płukania oczu, twarzy oraz całego ciała po kontakcie z różnego rodzaju substancjami niebezpiecznymi (toksycznymi i żrącymi), mogą także posłużyć do schłodzenia ciała po przegrzaniu, a nawet do bezpośredniego gaszenia ognia powstałego na ubraniu lub ciele człowieka. Prysznice bezpieczeństwa bardzo dobrze sprawdzą się także do płukania kombinezonów ochronnych z substancji chemicznych. Bezpieczeństwo w miejscu pracy w dzisiejszych czasach jest kwestią priorytetową, dlatego tak ważne jest , aby zapewnić możliwość skutecznego udzielenia pierwszej pomocy po wypadkach.

dozownik deb stoko touchfree instantfoam - czarny bezdotykowy deb-stoko covid-19 16

Pierwsza pomoc oparzenia

Pierwsza pomoc po oparzeniu, niezależnie od typu oparzenia, powinna rozpocząć się od szybkiego schłodzenia oparzonej powierzchni pod chłodną bieżącą wodą przez około 20 minut lub do ustania bólu. Do łagodzenia skutków oparzeń I i II stopnia przydadzą się: spray na oparzenia oraz hydrożele na oparzenia.

dozownik deb stoko touchfree instantfoam - czarny bezdotykowy deb-stoko covid-19 17

Defibrylator LIFEPAK CR2 - konfigurowanie sieci Wi-Fi

Defibrylator LIFEPAK CR2 można zamówić z funkcją obsługi sieci Wi-Fi® lub sieci Wi-Fi/telefonii komórkowej. Producent zaleca, aby defibrylatory LIFEPAK CR2 z funkcją obsługi sieci Wi-Fi były konfigurowane do komunikacji za pośrednictwem sieci Wi-Fi, nawet jeśli urządzenia są wyposażone również w funkcję obsługi sieci telefonii komórkowej.

dozownik deb stoko touchfree instantfoam - czarny bezdotykowy deb-stoko covid-19 18

Nagłe zatrzymanie krążenia NZK

Nagłe zatrzymanie krążenia (NZK) to stan, w którym serce nagle przestaje skutecznie pompować krew w wyniku wadliwego działania układu elektrycznego serca. Często u pacjentów z NZK nie występują wcześniej żadne objawy ani dolegliwości. NZK może również wystąpić u osób z rozpoznaną wcześniej chorobą serca.

dozownik deb stoko touchfree instantfoam - czarny bezdotykowy deb-stoko covid-19 19

Obsługa AED. Jak działa defibrylator w praktyce

Jak działa defibrylator w praktyce? Przez wiele lat defibrylatory były stosowane przez personel medyczny do ratowania życia pacjentów, u których wystąpiło nagłe zatrzymanie krążenia. Obecnie możliwość ratowania życia za pomocą defibrylatorów zdobyła takie uznanie, że urządzenia AED stały się dostępne w  przestrzeni publicznej na całym świecie.

dozownik deb stoko touchfree instantfoam - czarny bezdotykowy deb-stoko covid-19 20

Defibrylator AED dla dzieci i dla dorosłych - jedno urządzenie dla wszystkich

Defibrylator AED Lifepak CR2 jest uniwersalnym urządzeniem ratunkowym. Można go używać podczas akcji ratunkowej zarówno w przypadku osób dorosłych, jak i dzieci. W przypadku ratowania dzieci, wystarczy po uruchomieniu przełączyć go na tryb pediatryczny. W trybie pediatrycznym następuje zmiana instruktażu RKO i redukcja poziomu energii potrzebnej do defibrylacji.

dozownik deb stoko touchfree instantfoam - czarny bezdotykowy deb-stoko covid-19 21

AED ratuje życie. Uratowany przekazał miastu defibrylator

Pan Andrzej wyszedł po prostu na spacer, a obudził się trzy dni później w szpitalu w Legnicy. 68-letni mieszkaniec Złotoryi przeszedł rozległy zawał serca. Jego życie uratował, używając dostępnego publicznie defibrylatora AED LIFEPAK, Krzysztof Pieczajko, żołnierz 10. Brygady Kawalerii Pancernej w Świętoszowie.

dozownik deb stoko touchfree instantfoam - czarny bezdotykowy deb-stoko covid-19 22

Plastry opatrunkowe w pracy często się kończą?

W wielu miejscach pracy pracownicy często się kaleczą, co zwiększa zużycie plastrów opatrunkowych i powoduje, że często ich brakuje. Cederroth Wound Care Dispenser to idealne rozwiązanie w takim przypadku. Sprawdzi się na placu budowy, w magazynie, warsztacie, sklepie czy pakowni.

dozownik deb stoko touchfree instantfoam - czarny bezdotykowy deb-stoko covid-19 23

Jak używać defibrylatora HeartSine samaritan PAD

Jak używać defibrylatora HeartSine samaritan PAD? Opisujemy czynności, jakie należy wykonać, postępując zgodnie z poleceniami głosowymi.

dozownik deb stoko touchfree instantfoam - czarny bezdotykowy deb-stoko covid-19 24

Podstawowe etapy użycia defibrylatora AED LIFEPAK CR2

Zastosowanie automatycznego defibrylatora zewnętrznego AED LIFEPAK CR2 do udzielania pomocy pacjentowi, u którego doszło do nagłego zatrzymania krążenia, obejmuje wymienione poniżej podstawowe etapy.

dozownik deb stoko touchfree instantfoam - czarny bezdotykowy deb-stoko covid-19 25

Umiejscowienie defibrylatora AED LIFEPAK CR2

Defibrylator AED należy umieścić w dobrze widocznym, często uczęszczanym miejscu. Może to być miejsce w pobliżu sprzętu ratunkowego, takiego jak gaśnice i zestawy pierwszej pomocy.

dozownik deb stoko touchfree instantfoam - czarny bezdotykowy deb-stoko covid-19 26

LIFELINKcentral - Defibrylatory AED zawsze skuteczne

Dzięki menedżerowi programu LIFELINKcentral zarządzanie defibrylatorami AED nigdy nie było łatwiejsze ani bardziej dokładne. Będziesz miał nie tylko pewność, że defibrylator AED jest w pełnej gotowości do użycia, ale również zaoszczędzisz czas i pieniądze dzięki wyeliminowaniu ręcznych sprawdzianów stanu technicznego podłączonych urządzeń.


dozownik deb stoko touchfree instantfoam - czarny bezdotykowy deb-stoko covid-19 27

Porównanie defibrylatorów AED LIFEPAK CR2

Porównanie defibrylatorów AED LIFEPAK CR2. Zestawienie cech, funkcjonalności i możliwości defibrylatorów automatycznych i półautomatycznych defibrylatorów zewnętrznych LIFEPAK CR2.


dozownik deb stoko touchfree instantfoam - czarny bezdotykowy deb-stoko covid-19 28

Korzyści ze stosowania AED w pełni automatycznych defibrylatorów zewnętrznych

Wszystkie defibrylatory AED automatycznie analizują rytm serca w celu podjęcia decyzji o podaniu impulsu defibrylacyjnego. Dla niedoświadczonych użytkowników dostępne są jednak dwa rodzaje defibrylatorów AED — w pełni zautomatyzowane i półautomatyczne.

dozownik deb stoko touchfree instantfoam - czarny bezdotykowy deb-stoko covid-19 29

Nowe badania ostrzegają przed stosowaniem fosforanowych płynów buforowych do oczu

W ostatnich latach pojawiło się wiele raportów naukowych wskazujących na zagrożenie wynikające ze stosowania fosforanowych roztworów buforowych przy podrażnieniach oczu. Nowe badanie naukowe potwierdza zasadność takich obaw. Już po dwóch minutach przemywania oka fosforanowym roztworem buforowym zachodzi ryzyko powstania trwałych uszkodzeń.

dozownik deb stoko touchfree instantfoam - czarny bezdotykowy deb-stoko covid-19 30

Wyposażenie apteczki pierwszej pomocy w zakładzie pracy

Zawartość zakładowej apteczki pierwszej pomocy w Polsce nie jest określona przepisami prawa. Wyposażenie takiej apteczki w zakładzie pracy powinno być zawsze ustalane indywidualnie,  ponieważ powinna ona uwzględniać rodzaj prowadzonej działalności, liczbę pracowników oraz osób przebywających na terenie firmy, a także występujący rodzaj i poziom zagrożenia zdrowia i życia. 

dozownik deb stoko touchfree instantfoam - czarny bezdotykowy deb-stoko covid-19 31