Dostawa gratis dla zamówień powyżej 1000 zł netto

Deb InstantFOAM® Complete 250 ml - w dozowniku wolnostojącym

 • deb instantfoam® complete 250 ml - w dozowniku wolnostojącym deb-stoko covid-19 2

Deb InstantFOAM® Complete 250 ml to piana do dezynfekcji rąk o działaniu wirusobójczym w stojącym dozowniku, który można umieścić w miejscach do tego przeznaczonych. Stanowi ona uniwersalny, bardzo skuteczny środek dezynfekcyjny wyprodukowany na bazie alkoholu. Może być zastosowany we wszystkich sektorach służby zdrowia, przemyśle spożywczym i przetwórczym oraz dla zachowania higieny rąk wszędzie tam gdzie jest to wymagane: restauracje, bary, hotele, toalety, pomieszczenia biurowe i inne miejsca użyteczności publicznej. 

Cechy produktu:

 • skutecznie zwalcza bakterie, wirusy, drożdże, grzyby i prątki,
 • preparat umieszczony w wolnostojącym dozowniku,
 • likwiduje 99,99% typowych drobnoustrojów bez konieczności użycia wody,
 • po użyciu bardzo szybko wysycha na rękach,
 • nie zawiera substancji żelujących, dzięki czemu nie pozostawia uczucia lepkości na dłoniach po użyciu,
 • posiada oznaczenie ECARF co oznacza, że jest odpowiedni dla alergików,
 • odpowiedni do skóry wrażliwej skłonnej do wyprysków i innych zmian,
 • bezzapachowy, nie zawiera perfum i barwników,
 • odpowiedni do stosowania z rękawicami lateksowymi, winylowymi i nitrylowymi,
 • zgodna ze standardami HACCP - może być bezpiecznie stosowany w sektorze spożywczym.

Sposób użycia:

 • ogólna higiena rąk: nanieść 1-2 dawki bezpośrednio na czyste ręce i dokładnie wcierać w całą powierzchnię dłoni,
 • higieniczna dezynfekcja rąk (zgodnie z normą EN1500): nałożyć 3 ml produktu i rozprowadzać na całej powierzchni dłoni przez 30 sekund (wirusy - 40 sekund),
 • chirurgiczna dezynfekcja rąk (zgodnie z normą EN12791): nałożyć 3 ml produktu i wcierać w dłonie zgodnie ze standardową procedurą dezynfekcji rąk, w razie potrzeby nanieść produkt ponownie, aby ręce były wilgotne przez 3 minuty.

Parametry techniczne:

 • pojemność: 250 ml,
 • struktura: piana,
 • norma na działanie bakteriobójcze (PN EN 1500),
 • norma na działanie wirusobójcze (PN EN 14476),
 • norma na działanie drożdżobójcze (PN EN 1650),
 • norma na działanie prątkobójcze (PN EN 14348),

Napisz opinię

Uwaga! Tagi HTML nie są dopuszczalne!
    Zły           Dobry
 • Producent: DEB-STOKO
 • Kod Produktu: IFS250ML

 • Dostępność:
  3 dni
 • Cena netto:
  45,00 zł

 • Brutto 48,60 zł

Sposoby dostawy
 • Kurier UPS
 • Własny kurier
 • Odbiór osobisty

Produkty Powiązane

Warto wiedzieć

deb instantfoam® complete 250 ml - w dozowniku wolnostojącym deb-stoko covid-19 10

Defibrylacja AED

Defibrylacja to terapia stosowana często w przypadku zagrażających życiu zaburzeń rytmu serca, zwłaszcza migotania przedsionków. Defibrylacja polega na dostarczeniu impulsu elektrycznego do serca za pomocą urządzenia nazywanego defibrylatorem. Przywraca to prawidłowe pobudzenia mięśnia sercowego i umożliwia przywrócenie prawidłowego rytmu zatokowego przez naturalny stymulator w sercu.

deb instantfoam® complete 250 ml - w dozowniku wolnostojącym deb-stoko covid-19 11

Oczomyjki i prysznice bezpieczeństwa - do czego służą

Oczomyjki i prysznice bezpieczeństwa służą do awaryjnego płukania oczu, twarzy oraz całego ciała po kontakcie z różnego rodzaju substancjami niebezpiecznymi (toksycznymi i żrącymi), mogą także posłużyć do schłodzenia ciała po przegrzaniu, a nawet do bezpośredniego gaszenia ognia powstałego na ubraniu lub ciele człowieka. Prysznice bezpieczeństwa bardzo dobrze sprawdzą się także do płukania kombinezonów ochronnych z substancji chemicznych. Bezpieczeństwo w miejscu pracy w dzisiejszych czasach jest kwestią priorytetową, dlatego tak ważne jest , aby zapewnić możliwość skutecznego udzielenia pierwszej pomocy po wypadkach.

deb instantfoam® complete 250 ml - w dozowniku wolnostojącym deb-stoko covid-19 12

Pierwsza pomoc oparzenia

Pierwsza pomoc po oparzeniu, niezależnie od typu oparzenia, powinna rozpocząć się od szybkiego schłodzenia oparzonej powierzchni pod chłodną bieżącą wodą przez około 20 minut lub do ustania bólu. Do łagodzenia skutków oparzeń I i II stopnia przydadzą się: spray na oparzenia oraz hydrożele na oparzenia.

deb instantfoam® complete 250 ml - w dozowniku wolnostojącym deb-stoko covid-19 13

Defibrylator LIFEPAK CR2 - konfigurowanie sieci Wi-Fi

Defibrylator LIFEPAK CR2 można zamówić z funkcją obsługi sieci Wi-Fi® lub sieci Wi-Fi/telefonii komórkowej. Producent zaleca, aby defibrylatory LIFEPAK CR2 z funkcją obsługi sieci Wi-Fi były konfigurowane do komunikacji za pośrednictwem sieci Wi-Fi, nawet jeśli urządzenia są wyposażone również w funkcję obsługi sieci telefonii komórkowej.

deb instantfoam® complete 250 ml - w dozowniku wolnostojącym deb-stoko covid-19 14

Nagłe zatrzymanie krążenia NZK

Nagłe zatrzymanie krążenia (NZK) to stan, w którym serce nagle przestaje skutecznie pompować krew w wyniku wadliwego działania układu elektrycznego serca. Często u pacjentów z NZK nie występują wcześniej żadne objawy ani dolegliwości. NZK może również wystąpić u osób z rozpoznaną wcześniej chorobą serca.

deb instantfoam® complete 250 ml - w dozowniku wolnostojącym deb-stoko covid-19 15

Obsługa AED. Jak działa defibrylator w praktyce

Jak działa defibrylator w praktyce? Przez wiele lat defibrylatory były stosowane przez personel medyczny do ratowania życia pacjentów, u których wystąpiło nagłe zatrzymanie krążenia. Obecnie możliwość ratowania życia za pomocą defibrylatorów zdobyła takie uznanie, że urządzenia AED stały się dostępne w  przestrzeni publicznej na całym świecie.

deb instantfoam® complete 250 ml - w dozowniku wolnostojącym deb-stoko covid-19 16

Defibrylator AED dla dzieci i dla dorosłych - jedno urządzenie dla wszystkich

Defibrylator AED Lifepak CR2 jest uniwersalnym urządzeniem ratunkowym. Można go używać podczas akcji ratunkowej zarówno w przypadku osób dorosłych, jak i dzieci. W przypadku ratowania dzieci, wystarczy po uruchomieniu przełączyć go na tryb pediatryczny. W trybie pediatrycznym następuje zmiana instruktażu RKO i redukcja poziomu energii potrzebnej do defibrylacji.

deb instantfoam® complete 250 ml - w dozowniku wolnostojącym deb-stoko covid-19 17

AED ratuje życie. Uratowany przekazał miastu defibrylator

Pan Andrzej wyszedł po prostu na spacer, a obudził się trzy dni później w szpitalu w Legnicy. 68-letni mieszkaniec Złotoryi przeszedł rozległy zawał serca. Jego życie uratował, używając dostępnego publicznie defibrylatora AED LIFEPAK, Krzysztof Pieczajko, żołnierz 10. Brygady Kawalerii Pancernej w Świętoszowie.

deb instantfoam® complete 250 ml - w dozowniku wolnostojącym deb-stoko covid-19 18

Plastry opatrunkowe w pracy często się kończą?

W wielu miejscach pracy pracownicy często się kaleczą, co zwiększa zużycie plastrów opatrunkowych i powoduje, że często ich brakuje. Cederroth Wound Care Dispenser to idealne rozwiązanie w takim przypadku. Sprawdzi się na placu budowy, w magazynie, warsztacie, sklepie czy pakowni.

deb instantfoam® complete 250 ml - w dozowniku wolnostojącym deb-stoko covid-19 19

Jak używać defibrylatora HeartSine samaritan PAD

Jak używać defibrylatora HeartSine samaritan PAD? Opisujemy czynności, jakie należy wykonać, postępując zgodnie z poleceniami głosowymi.

deb instantfoam® complete 250 ml - w dozowniku wolnostojącym deb-stoko covid-19 20

Podstawowe etapy użycia defibrylatora AED LIFEPAK CR2

Zastosowanie automatycznego defibrylatora zewnętrznego AED LIFEPAK CR2 do udzielania pomocy pacjentowi, u którego doszło do nagłego zatrzymania krążenia, obejmuje wymienione poniżej podstawowe etapy.

deb instantfoam® complete 250 ml - w dozowniku wolnostojącym deb-stoko covid-19 21

Umiejscowienie defibrylatora AED LIFEPAK CR2

Defibrylator AED należy umieścić w dobrze widocznym, często uczęszczanym miejscu. Może to być miejsce w pobliżu sprzętu ratunkowego, takiego jak gaśnice i zestawy pierwszej pomocy.

deb instantfoam® complete 250 ml - w dozowniku wolnostojącym deb-stoko covid-19 22

LIFELINKcentral - Defibrylatory AED zawsze skuteczne

Dzięki menedżerowi programu LIFELINKcentral zarządzanie defibrylatorami AED nigdy nie było łatwiejsze ani bardziej dokładne. Będziesz miał nie tylko pewność, że defibrylator AED jest w pełnej gotowości do użycia, ale również zaoszczędzisz czas i pieniądze dzięki wyeliminowaniu ręcznych sprawdzianów stanu technicznego podłączonych urządzeń.


deb instantfoam® complete 250 ml - w dozowniku wolnostojącym deb-stoko covid-19 23

Porównanie defibrylatorów AED LIFEPAK CR2

Porównanie defibrylatorów AED LIFEPAK CR2. Zestawienie cech, funkcjonalności i możliwości defibrylatorów automatycznych i półautomatycznych defibrylatorów zewnętrznych LIFEPAK CR2.


deb instantfoam® complete 250 ml - w dozowniku wolnostojącym deb-stoko covid-19 24

Korzyści ze stosowania AED w pełni automatycznych defibrylatorów zewnętrznych

Wszystkie defibrylatory AED automatycznie analizują rytm serca w celu podjęcia decyzji o podaniu impulsu defibrylacyjnego. Dla niedoświadczonych użytkowników dostępne są jednak dwa rodzaje defibrylatorów AED — w pełni zautomatyzowane i półautomatyczne.

deb instantfoam® complete 250 ml - w dozowniku wolnostojącym deb-stoko covid-19 25

Nowe badania ostrzegają przed stosowaniem fosforanowych płynów buforowych do oczu

W ostatnich latach pojawiło się wiele raportów naukowych wskazujących na zagrożenie wynikające ze stosowania fosforanowych roztworów buforowych przy podrażnieniach oczu. Nowe badanie naukowe potwierdza zasadność takich obaw. Już po dwóch minutach przemywania oka fosforanowym roztworem buforowym zachodzi ryzyko powstania trwałych uszkodzeń.

deb instantfoam® complete 250 ml - w dozowniku wolnostojącym deb-stoko covid-19 26

Wyposażenie apteczki pierwszej pomocy w zakładzie pracy

Zawartość zakładowej apteczki pierwszej pomocy w Polsce nie jest określona przepisami prawa. Wyposażenie takiej apteczki w zakładzie pracy powinno być zawsze ustalane indywidualnie,  ponieważ powinna ona uwzględniać rodzaj prowadzonej działalności, liczbę pracowników oraz osób przebywających na terenie firmy, a także występujący rodzaj i poziom zagrożenia zdrowia i życia. 

deb instantfoam® complete 250 ml - w dozowniku wolnostojącym deb-stoko covid-19 27

Apteczki pierwszej pomocy w pracy dla osób przemieszczających się

Dzięki innowacyjnej serii przenośnych apteczek pierwszej pomocy Cederroth osoby często przemieszczające się, np. pracownicy budowlani czy kierowcy pojazdów, zawsze mają pod ręką artykuły pierwszej pomocy. To również doskonałe rozwiązanie dla osób prywatnych. Małe, przenośne apteczki w walizkach to doskonałe uzupełnienie modeli apteczek ściennych, gdyż dzięki nim pracownicy są zawsze gotowi udzielić pomocy.

deb instantfoam® complete 250 ml - w dozowniku wolnostojącym deb-stoko covid-19 28

Defibrylator AED cena. Czy tylko cena liczy się przy wyborze AED?

Cena automatycznego defibrylatora AED jest najczęściej głównym kryterium wyboru. Ale czy tylko cena liczy się przy wyborze AED?

deb instantfoam® complete 250 ml - w dozowniku wolnostojącym deb-stoko covid-19 29

DIN 13157 wyposażenie apteczki pierwszej pomocy

Norma DIN 13157 to przemysłowa norma określająca liczbę i rodzaj artykułów niezbędnych do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej na terenie zakładu pracy, biura, szkoły czy instytucji. DIN 13157 nie jest więc rodzajem apteczki pierwszej pomocy lecz opisem wymaganej zawartości apteczki.

deb instantfoam® complete 250 ml - w dozowniku wolnostojącym deb-stoko covid-19 30