Plastry opatrunkowe w pracy często się kończą?

Dozownik plastrów opatrunkowych Cederroth Wound Care Dispenser

W wielu miejscach pracy pracownicy często się kaleczą, co zwiększa zużycie plastrów opatrunkowych i powoduje, że często ich brakuje. Cederroth Wound Care Dispenser stanowi idealne rozwiązanie w takim przypadku. To małe urządzenie jest doskonałym uzupełnieniem apteczek pierwszej pomocy. Doskonale sprawdzi się na placu budowy, w magazynie, warsztacie, sklepie czy pakowni, gdzie bardzo często dochodzi do zranień.

Rozmiar dozownika z plastrami opatrunkowymi powoduje, że łatwo go umieścić w pobliżu stanowiska pracy, na którym często dochodzi do zranień. W niektórych miejscach pracy występuje wilgoć, brud czy zapylenie. Dzięki zabezpieczonemu otworowi dozownika zawartość jest zawsze czysta i świeża.

Co zawiera dozownik Cederroth Wound Care Dispenser?
Dozownik zawiera myjki do ran, plaster opatrunkowy Salvequick w różnych rozmiarach oraz plaster piankowy Cederroth Soft Foam Bandage. Mając takie produkty pod ręką, można szybko i łatwo oczyścić i opatrzyć ranę, a następnie wrócić do pracy.

Wiele osób preferuje Cederroth Soft Foam Bandage – samoprzylepny, bezklejowy plaster, który nie odkleja się nawet w wodzie. Dzięki praktycznemu automatowi na plaster Soft Foam jego długość można dostosować do potrzeb. Doskonale opatruje rany na czubkach palców, gdyż
plaster łatwo się naciąga.

Plaster Salvequick dostępny jest w różnych rozmiarach, dzięki czemu łatwo dostosować zawartość dozownika do miejsca pracy.


  • Unikalny dozownik, który zawiera plastry, myjki do ran i doskonały plaster piankowy Soft Foam.
  • Nowoczesne wzornictwo i praktyczne funkcje.
  • Wyróżniony nagrodą red dot design.
Zobacz produkty

Myjka do ran Salvequick Cederroth 40 sztuk

Myjka do ran Salvequick Cederroth 40 sztuk

Myjka do ran Salvequick Cederroth 3227 zastępuje waciki i roztwór do przemywania ran w butelce. Chusteczki dezynfekujące są miękkie i proste w uż..

Brutto: 41,21 zł Cena netto: 38,16 zł

Bandaż piankowy Cederroth Soft Foam Bandage Blue 4,5 m REF 51011010

Bandaż piankowy Cederroth Soft Foam Bandage Blue 4,5 m REF 51011010

Samoprzylepny bezklejowy plaster opatrunkowy Cederroth Soft Foam Bandage Blue 4,5 m REF 51011010 to jednocześnie plaster i bandaż. Opatrunek nadaje si..

Brutto: 60,85 zł Cena netto: 56,34 zł

Dozownik z plastrami opatrunkowymi Cederroth Wound Care Dispenser

Dozownik z plastrami opatrunkowymi Cederroth Wound Care Dispenser

Dozownik z plastrami opatrunkowymi pierwszej pomocy Cederroth Wound Care Dispenser REF 51011006. To wygodny w użyciu automat,  o dobrze przemyśla..

Brutto: 332,26 zł Cena netto: 307,65 zł

Dozownik z plastrami wykrywalnymi Cederroth Wound Care Dispenser Blue

Dozownik z plastrami wykrywalnymi Cederroth Wound Care Dispenser Blue

Dozownik z niebieskimi plastrami opatrunkowymi wykrywalnymi Cederroth Wound Care Dispenser Blue REF 5101109. Nowy, wygodny i praktyczny dozownik z p..

Brutto: 375,55 zł Cena netto: 347,73 zł