Plastry opatrunkowe w pracy często się kończą?

Dozownik plastrów opatrunkowych Cederroth Wound Care Dispenser

W wielu miejscach pracy pracownicy często się kaleczą, co zwiększa zużycie plastrów opatrunkowych i powoduje, że często ich brakuje. Cederroth Wound Care Dispenser stanowi idealne rozwiązanie w takim przypadku. To małe urządzenie jest doskonałym uzupełnieniem apteczek pierwszej pomocy. Doskonale sprawdzi się na placu budowy, w magazynie, warsztacie, sklepie czy pakowni, gdzie bardzo często dochodzi do zranień.

Rozmiar dozownika z plastrami opatrunkowymi powoduje, że łatwo go umieścić w pobliżu stanowiska pracy, na którym często dochodzi do zranień. W niektórych miejscach pracy występuje wilgoć, brud czy zapylenie. Dzięki zabezpieczonemu otworowi dozownika zawartość jest zawsze czysta i świeża.

Co zawiera dozownik Cederroth Wound Care Dispenser?
Dozownik zawiera myjki do ran, plaster opatrunkowy Salvequick w różnych rozmiarach oraz plaster piankowy Cederroth Soft Foam Bandage. Mając takie produkty pod ręką, można szybko i łatwo oczyścić i opatrzyć ranę, a następnie wrócić do pracy.

Wiele osób preferuje Cederroth Soft Foam Bandage – samoprzylepny, bezklejowy plaster, który nie odkleja się nawet w wodzie. Dzięki praktycznemu automatowi na plaster Soft Foam jego długość można dostosować do potrzeb. Doskonale opatruje rany na czubkach palców, gdyż
plaster łatwo się naciąga.

Plaster Salvequick dostępny jest w różnych rozmiarach, dzięki czemu łatwo dostosować zawartość dozownika do miejsca pracy.


  • Unikalny dozownik, który zawiera plastry, myjki do ran i doskonały plaster piankowy Soft Foam.
  • Nowoczesne wzornictwo i praktyczne funkcje.
  • Wyróżniony nagrodą red dot design.

  Apteczka pierwszej pomocy

Zobacz produkty

Automat na plastry Plus Cederroth REF 51011006

Automat na plastry Plus Cederroth REF 51011006

Automat na plastry Plus REF 51011006 to nowoczesna, wygodna w użyciu mini apteczka pierwszej pomocy o dobrze przemyślanym układzie. Produkt zawie..

Brutto: 376,66 zł Cena netto: 348,76 zł

Automat na plastry Plus Cederroth- plastry niebieskie REF 51011009

Automat na plastry Plus Cederroth- plastry niebieskie REF 51011009

Automat z niebieskimi plastrami opatrunkowymi Cederroth REF 51011009 to wygodna w użyciu mini apteczka pierwszej pomocy o dobrze przemyślany..

Brutto: 414,98 zł Cena netto: 384,24 zł

Automat z plastrami opatrunkowymi Cederroth Salvequick Dispenser REF 490700

Automat z plastrami opatrunkowymi Cederroth Salvequick Dispenser REF 490700

Automat z plastrami opatrunkowymi Salvequick Dispenser Cederroth REF 490700 to bardzo wygodne urządzenie służące do szybkiego dozowania plastrów...

Brutto: 94,05 zł Cena netto: 87,08 zł