Plastry opatrunkowe w pracy często się kończą?

Dozownik plastrów opatrunkowych Cederroth Wound Care Dispenser

W wielu miejscach pracy pracownicy często się kaleczą, co zwiększa zużycie plastrów opatrunkowych i powoduje, że często ich brakuje. Cederroth Wound Care Dispenser stanowi idealne rozwiązanie w takim przypadku. To małe urządzenie jest doskonałym uzupełnieniem apteczek pierwszej pomocy. Doskonale sprawdzi się na placu budowy, w magazynie, warsztacie, sklepie czy pakowni, gdzie bardzo często dochodzi do zranień.

Rozmiar dozownika z plastrami opatrunkowymi powoduje, że łatwo go umieścić w pobliżu stanowiska pracy, na którym często dochodzi do zranień. W niektórych miejscach pracy występuje wilgoć, brud czy zapylenie. Dzięki zabezpieczonemu otworowi dozownika zawartość jest zawsze czysta i świeża.

Co zawiera dozownik Cederroth Wound Care Dispenser?
Dozownik zawiera myjki do ran, plaster opatrunkowy Salvequick w różnych rozmiarach oraz plaster piankowy Cederroth Soft Foam Bandage. Mając takie produkty pod ręką, można szybko i łatwo oczyścić i opatrzyć ranę, a następnie wrócić do pracy.

Wiele osób preferuje Cederroth Soft Foam Bandage – samoprzylepny, bezklejowy plaster, który nie odkleja się nawet w wodzie. Dzięki praktycznemu automatowi na plaster Soft Foam jego długość można dostosować do potrzeb. Doskonale opatruje rany na czubkach palców, gdyż
plaster łatwo się naciąga.

Plaster Salvequick dostępny jest w różnych rozmiarach, dzięki czemu łatwo dostosować zawartość dozownika do miejsca pracy.


  • Unikalny dozownik, który zawiera plastry, myjki do ran i doskonały plaster piankowy Soft Foam.
  • Nowoczesne wzornictwo i praktyczne funkcje.
  • Wyróżniony nagrodą red dot design.

  Apteczka pierwszej pomocy

Zobacz produkty

Automat na plastry Plus Cederroth REF 51011006

Automat na plastry Plus Cederroth REF 51011006

Apteczka z plastrami opatrunkowymi Cederroth REF 51011006 to nowoczesna, wygodna w użyciu mini apteczka pierwszej pomocy o dobrze przemyślan..

Brutto: 193,32 zł Cena netto: 179,00 zł

Automat na plastry Plus Cederroth- plastry niebieskie REF 51011009

Automat na plastry Plus Cederroth- plastry niebieskie REF 51011009

Automat z niebieskimi plastrami opatrunkowymi Cederroth REF 51011009 to wygodna w użyciu mini apteczka pierwszej pomocy o dobrze przemyślany..

Brutto: 214,92 zł Cena netto: 199,00 zł

Automat z plastrami opatrunkowymi Cederroth Salvequick Dispenser REF 490700

Automat z plastrami opatrunkowymi Cederroth Salvequick Dispenser REF 490700

Automat z plastrami opatrunkowymi Salvequick Dispenser Cederroth REF 490700 to bardzo wygodne urządzenie służące do szybkiego dozowania plastrów...

Brutto: 86,10 zł Cena netto: 79,72 zł