LIFELINKcentral - Defibrylatory AED zawsze skuteczne

LIFELINKcentral Defibrylator AED Lifepak


Dzięki menedżerowi programu LIFELINKcentral zarządzanie defibrylatorami AED nigdy nie było łatwiejsze ani bardziej dokładne. Będziesz miał nie tylko pewność, że defibrylator AED jest w pełnej gotowości do użycia, ale również zaoszczędzisz czas i pieniądze dzięki wyeliminowaniu ręcznych sprawdzianów stanu technicznego podłączonych urządzeń.


Defibrylator AED podłączony i w gotowości
W przypadku defibrylatorów AED LIFEPAK CR2 - podłączonych do sieci Wi-Fi® lub komórkowej - Menedżer Programu LIFELINKcentral ułatwia automatyczne zarządzanie urządzeniami. Oprogramowanie w automatyczny sposób pobiera dane dotyczące lokalizacji, stanu baterii oraz inne informacje odnośnie gotowości urządzenia, co zapewni ci możliwość łatwego zarządzania za pośrednictwem tablicy wskaźników w trybie online. Będziesz miał taką możliwość niezależnie od tego, czy dysponujesz jednym aparatem AED czy 100 - z jednej lokalizacji i bez względu na odległość.

Menedżer programu LIFELINKcentral do zarządzania defibrylatorami AED wysyła również powiadomienia alarmowe, informujące o wszelkich stanach negatywnie wpływających na gotowość urządzeń AED.


LIFELINKcentral Defibrylator AED LifepakW przypadku każdego AED LIFEPAK CR2 można:

  • Zdalnie monitorować informacje dotyczące gotowości
  • Zlokalizować na mapie i wykryć zmiany lokalizacji
  • Otrzymywać powiadomienia alarmowe dotyczące wszelkich sytuacji wpływających na gotowość, takie jak stan baterii
  • Mieć wgląd w tablicę wskaźników z informacjami o stanie wszystkich podłączonych urządzeń AED
  • Otrzymywać za pośrednictwem sieci Wi-Fi powiadomienia o użyciu urządzenia
  • Wysyłać automatycznie za pośrednictwem sieci Wi-Fi dane dotyczące zdarzenia NZK do znajdującej się w drodze ekipy ratunkowej
  • Wysłać bezprzewodowo dane i raporty dotyczące zdarzenia do szpitala i personelu medycznego
  • Otrzymywać powiadomienia w przypadku zbliżania się lub wygaśnięcia terminu ważności baterii lub elektrod


Kompletny system zarządzania LIFELINKcentral
Menedżer Programu LIFELINKcentral umożliwia zarządzanie wszystkimi defibrylatorami AED, również tymi, które nie są podłączone. Wystarczy ręcznie wprowadzić informacje o urządzeniu, a następnie regularnie aktualizować datę inspekcji. Będziesz dysponował pełną dokumentacją gotowości. Będziesz mógł również zaznaczyć informacje na mapie i utworzyć powiadomienia alertowe o planowanej wymianie baterii lub elektrod.


Zobacz produkty

Defibrylator AED LIFEPAK CR2 USB półautomatyczny

Defibrylator AED LIFEPAK CR2 USB półautomatyczny

Defibrylator LIFEPAK CR2 USB półautomatyczny - nowoczesny, intuicyjny i łatwy w obsłudze. Nagłe zatrzymanie krążenia (NZK) może zdarzyć się ka..

Brutto: 7076,16 zł Cena netto: 6552,00 zł

Defibrylator AED LIFEPAK CR2 Wi-Fi automatyczny

Defibrylator AED LIFEPAK CR2 Wi-Fi automatyczny

Defibrylator LIFEPAK CR2 Wi-Fi automatyczny - nowoczesny, intuicyjny i łatwy w obsłudze. LIFEPAK CR2, jako jedyny na rynku defibrylator AED, daje mo..

Brutto: 9428,40 zł Cena netto: 8730,00 zł

Szafka na AED metalowa na kluczyk - biała

Szafka na AED metalowa na kluczyk - biała

Szafka na AED. Metalowa biała szafka na automatyczny defibrylator zewnętrzny AED, zamykana na kluczyk z opcją zbij szybkę.Na bokach szafki znajduje si..

Brutto: 258,30 zł Cena netto: 210,00 zł

Kapsuła do AED Rotaid podgrzewana z alarmem

Kapsuła do AED Rotaid podgrzewana z alarmem

Kapsuła AED Rotaid Solid Heat Alarmed - wzmocniony model kapsuły Rotaid, wzbogacony o podgrzewanie, dzięki czemu defibrylator AED może być przechowywa..

Brutto: 2458,77 zł Cena netto: 1999,00 zł