SimPad PLUS z oprogramowaniem SkillReporter umożliwia bezprzewodowe kierowanie symulacją zabiegów resuscytacji krążeniowo-oddechowej na sześciu manekinach równocześnie. Instruktor może na bieżąco wychwytywać błędy i odpowiednio instruować kursantów. Solidne ręczne urządzenie łatwe w obsłudze i konfiguracji umożliwia uzyskanie informacji zwrotnej w czasie rzeczywistym, rejestruje dane i szacuje ogólną jakość wykonywanej RKO, szkolenie kończy się dokładnym podsumowaniem jakości wykonanego RKO. 

Cechy produktu:

 • Urządzenie dedykowane dla produktów Resusci Anne QCPR, Resusci Junior QCPR oraz Resusci Baby QCPR. Wersje Junior i Baby łączą się przez kabel USB, a Resusci Anne QCPR może także łączyć się bezprzewodowo. W celu zabezpieczenia połączenia bezprzewodowego w przypadku używania wielu manekinów, zaleca się zastosować router.
 • Łatwe do zrozumienia informacje zwrotne w czasie rzeczywistym daje pełną kontrolę nad sesją treningową,
 • Pomiar i obserwacja gwarantują sprawniejszy przebieg szkolenia resuscytacyjnego,
 • Dostęp do szczegółowych danych można łatwo uzyskać z poziomu podsumowania jakości, tak aby można było przekazać dokładne informacje zwrotne dotyczące obszarów do poprawy. Taka elastyczność pozwala trenerom przekazać informacje zwrotne dopasowane do każdego uczestnika i poprawić jakość RKO.
 • Dane i raporty można łatwo przenieść na komputer w celu wyświetlania, drukowania i przechowywania kopii zapasowej za pomocą darmowego oprogramowania Session Viewer.

SimPad PLUS z oprogramowaniem SkillReporter zapewnia wszechstronne, łatwe do wykorzystania informacje zwrotne umożliwiające ulepszone szkolenie w zakresie RKO. Podczas treningu operator będzie w stanie monitorować następujące parametry:

 • częstotliwość i głębokość uciśnięć,
 • prawidłowe zwolnienie po każdym uciśnięciu,
 • prawidłowe ułożenie rąk,
 • częstotliwość i długość przerw w RKO,
 • odpowiednią objętość podczas wentylacji,
 • automatyczne i ręczne oznaczanie kluczowych zdarzeń podczas symulacji RKO.
 • Jeśli to konieczne, trening można prowadzić w trybie oceny, kiedy informacje zwrotne nie są przekazywane na żywo, ale dane są rejestrowane do celów podsumowania oceniającego.

Ponadto pozwala instruktorom:

 • zarządzać rytmem serca w celu wykorzystania prawdziwego defibrylatora,
 • sterować zdalnie urządzeniami AED Trainer 2 i AED Trainer 3 (przez system Laerdal Link),
 • dostosowywać wartości graniczne i progowe dotyczące uciśnięć klatki piersiowej i wentylacji (wgrane są wstępnie ustawione wartości wynikające z wytycznych Europejskiej Rady Resuscytacji (European Resuscitation Council, ERC) / Amerykańskiego Stowarzyszenia Kardiologicznego (American Heart Association, AHA)).

Zestaw zawiera:

 • urządzenie SimPad PLUS Z aktywowanym oprogramowaniem SkillReporter,
 • zasilanie prądem zmiennym: kabel zasilający i ładowarka,
 • kabel USB Micro A do USB B,
 • pokrowiec ochronny,
 • kabel USB, który umożliwia podłączenie SimPad PLUS do komputera w celu aktualizacji i pobierania,
 • pasek na nadgarstek,
 • podręcznik użytkownika.


Laerdal SimPad PLUS z oprogramowaniem SkillReporter 206-30033

 • Producent: Laerdal
 • Kod Produktu: 206-30033
 • Dostępność: do 7 dni
 • Cena netto:
  7710,00 zł

 • Brutto 9483,30 zł

Produkty Powiązane

Warto wiedzieć

Pierwsza pomoc oparzenia

Pierwsza pomoc oparzenia

Pierwsza pomoc po oparzeniu, niezależnie od typu oparzenia, powinna rozpocząć się od szybkiego schłodzenia oparzonej powierzchni pod chłodną bieżącą wodą przez około 20 minut lub do ustania bólu. Do łagodzenia skutków oparzeń I i II stopnia przydadzą się: spray na oparzenia oraz hydrożele na oparzenia.

Defibrylator LIFEPAK CR2 - konfigurowanie sieci Wi-Fi

Defibrylator LIFEPAK CR2 - konfigurowanie sieci Wi-Fi

Defibrylator LIFEPAK CR2 można zamówić z funkcją obsługi sieci Wi-Fi® lub sieci Wi-Fi/telefonii komórkowej. Producent zaleca, aby defibrylatory LIFEPAK CR2 z funkcją obsługi sieci Wi-Fi były konfigurowane do komunikacji za pośrednictwem sieci Wi-Fi, nawet jeśli urządzenia są wyposażone również w funkcję obsługi sieci telefonii komórkowej.

Obsługa AED. Jak działa defibrylator w praktyce

Obsługa AED. Jak działa defibrylator w praktyce

Jak działa defibrylator w praktyce? Przez wiele lat defibrylatory były stosowane przez personel medyczny do ratowania życia pacjentów, u których wystąpiło nagłe zatrzymanie krążenia. Obecnie możliwość ratowania życia za pomocą defibrylatorów zdobyła takie uznanie, że urządzenia AED stały się dostępne w  przestrzeni publicznej na całym świecie.

 Defibrylator AED dla dzieci i dla dorosłych - jedno urządzenie dla wszystkich

Defibrylator AED dla dzieci i dla dorosłych - jedno urządzenie dla wszystkich

Defibrylator AED Lifepak CR2 jest uniwersalnym urządzeniem ratunkowym. Można go używać podczas akcji ratunkowej zarówno w przypadku osób dorosłych, jak i dzieci. W przypadku ratowania dzieci, wystarczy po uruchomieniu przełączyć go na tryb pediatryczny. W trybie pediatrycznym następuje zmiana instruktażu RKO i redukcja poziomu energii potrzebnej do defibrylacji.

AED ratuje życie. Uratowany przekazał miastu defibrylator

AED ratuje życie. Uratowany przekazał miastu defibrylator

Pan Andrzej wyszedł po prostu na spacer, a obudził się trzy dni później w szpitalu w Legnicy. 68-letni mieszkaniec Złotoryi przeszedł rozległy zawał serca. Jego życie uratował, używając dostępnego publicznie defibrylatora AED LIFEPAK, Krzysztof Pieczajko, żołnierz 10. Brygady Kawalerii Pancernej w Świętoszowie.

Plastry opatrunkowe w pracy często się kończą?

Plastry opatrunkowe w pracy często się kończą?

W wielu miejscach pracy pracownicy często się kaleczą, co zwiększa zużycie plastrów opatrunkowych i powoduje, że często ich brakuje. Cederroth Wound Care Dispenser to idealne rozwiązanie w takim przypadku. Sprawdzi się na placu budowy, w magazynie, warsztacie, sklepie czy pakowni.

Jak używać defibrylatora HeartSine samaritan PAD

Jak używać defibrylatora HeartSine samaritan PAD

Jak używać defibrylatora HeartSine samaritan PAD? Opisujemy czynności, jakie należy wykonać, postępując zgodnie z poleceniami głosowymi.

Podstawowe etapy użycia defibrylatora AED LIFEPAK CR2

Podstawowe etapy użycia defibrylatora AED LIFEPAK CR2

Zastosowanie automatycznego defibrylatora zewnętrznego AED LIFEPAK CR2 do udzielania pomocy pacjentowi, u którego doszło do nagłego zatrzymania krążenia, obejmuje wymienione poniżej podstawowe etapy.

Umiejscowienie defibrylatora AED LIFEPAK CR2

Umiejscowienie defibrylatora AED LIFEPAK CR2

Defibrylator AED należy umieścić w dobrze widocznym, często uczęszczanym miejscu. Może to być miejsce w pobliżu sprzętu ratunkowego, takiego jak gaśnice i zestawy pierwszej pomocy.

LIFELINKcentral - Defibrylatory AED zawsze skuteczne

LIFELINKcentral - Defibrylatory AED zawsze skuteczne

Dzięki menedżerowi programu LIFELINKcentral zarządzanie defibrylatorami AED nigdy nie było łatwiejsze ani bardziej dokładne. Będziesz miał nie tylko pewność, że defibrylator AED jest w pełnej gotowości do użycia, ale również zaoszczędzisz czas i pieniądze dzięki wyeliminowaniu ręcznych sprawdzianów stanu technicznego podłączonych urządzeń.


.