Menu

Chusteczki do dezynfekcji serwetki odkażające Cederroth REF 3387_1 to sterylne chusteczki do dezynfekcji nasączone 70% alkoholem, co zapewnia skuteczne mycie i dezynfekcję rąk.

Żyjemy w czasach kiedy nieustannie słyszymy raporty, że liczba potwierdzonych przypadków COVID-19 rośnie, nigdy wcześniej nie przykładaliśmy tak dużej wagi do higieny rąk. Zdarzają się sytuacje, gdy mydło i woda nie są łatwo dostępne, dlatego dużą pomocą może okazać się środek do dezynfekcji rąk Cederroth Safety Hand Cleanser zawierający 70% alkoholu. Środek do dezynfekcji rąk jest dostępny w małych saszetkach, które można nosić ze sobą w torbie lub nawet w kieszeni, a także idealnie nadają się do umieszczenia w miseczkach dogodnie rozmieszczonych w miejscu pracy.

Cechy produktu:

 • sterylne, każda serwetka zamknięta w osobne opakowanie,
 • skuteczne do oczyszczania i dezynfekcji rąk,
 • proste w użyciu, wystarczy przerwać papierek, wyciągnąć i serwetka jest gotowa do użycia,
 • poręczny format umożliwia noszenie serwetek zawsze przy sobie,
 • serwetki na bazie alkoholu usuwają bakterie i wirusy,
 • rekomendowane jako środek zapobiegający rozprzestrzenianiu się COVID-19.

Zestaw zawiera:

 • 1 szt. - chusteczka odkażająca w sterylnym opakowaniu.

Parametry techniczne:

 • wymiary rozwiniętej chusteczki: 190 x 220 mm,
 • wymiary chusteczki w opakowaniu: 60 x 90 mm,
 • przydatność do użycia: 5 lat,
 • serwetka nasączona płynem zawierającym: alkohol izopropylowy 70%, wodę, trigliceryd kaprylowy/kaprynowy, diglukonian chloroheksydyny,
 • serwetka wykonana z białej bibuły.

Chusteczki do dezynfekcji Cederroth Safety Hand Cleanser pakowane po 1 szt. REF 3387_1

 • Producent: Cederroth
 • Kod Produktu: 3387_1
 • Dostępność: 48 godzin
 • Cena netto:
  1,17 zł

 • Brutto 1,26 zł

Sposoby dostawy
 • Kurier UPS
 • Własny kurier
 • Odbiór osobisty

Produkty Powiązane

.

Warto wiedzieć

Pierwsza pomoc oparzenia

Pierwsza pomoc oparzenia

Pierwsza pomoc po oparzeniu, niezależnie od typu oparzenia, powinna rozpocząć się od szybkiego schłodzenia oparzonej powierzchni pod chłodną bieżącą wodą przez około 20 minut lub do ustania bólu. Do łagodzenia skutków oparzeń I i II stopnia przydadzą się: spray na oparzenia oraz hydrożele na oparzenia.

Defibrylator LIFEPAK CR2 - konfigurowanie sieci Wi-Fi

Defibrylator LIFEPAK CR2 - konfigurowanie sieci Wi-Fi

Defibrylator LIFEPAK CR2 można zamówić z funkcją obsługi sieci Wi-Fi® lub sieci Wi-Fi/telefonii komórkowej. Producent zaleca, aby defibrylatory LIFEPAK CR2 z funkcją obsługi sieci Wi-Fi były konfigurowane do komunikacji za pośrednictwem sieci Wi-Fi, nawet jeśli urządzenia są wyposażone również w funkcję obsługi sieci telefonii komórkowej.

Obsługa AED. Jak działa defibrylator w praktyce

Obsługa AED. Jak działa defibrylator w praktyce

Jak działa defibrylator w praktyce? Przez wiele lat defibrylatory były stosowane przez personel medyczny do ratowania życia pacjentów, u których wystąpiło nagłe zatrzymanie krążenia. Obecnie możliwość ratowania życia za pomocą defibrylatorów zdobyła takie uznanie, że urządzenia AED stały się dostępne w  przestrzeni publicznej na całym świecie.

 Defibrylator AED dla dzieci i dla dorosłych - jedno urządzenie dla wszystkich

Defibrylator AED dla dzieci i dla dorosłych - jedno urządzenie dla wszystkich

Defibrylator AED Lifepak CR2 jest uniwersalnym urządzeniem ratunkowym. Można go używać podczas akcji ratunkowej zarówno w przypadku osób dorosłych, jak i dzieci. W przypadku ratowania dzieci, wystarczy po uruchomieniu przełączyć go na tryb pediatryczny. W trybie pediatrycznym następuje zmiana instruktażu RKO i redukcja poziomu energii potrzebnej do defibrylacji.

AED ratuje życie. Uratowany przekazał miastu defibrylator

AED ratuje życie. Uratowany przekazał miastu defibrylator

Pan Andrzej wyszedł po prostu na spacer, a obudził się trzy dni później w szpitalu w Legnicy. 68-letni mieszkaniec Złotoryi przeszedł rozległy zawał serca. Jego życie uratował, używając dostępnego publicznie defibrylatora AED LIFEPAK, Krzysztof Pieczajko, żołnierz 10. Brygady Kawalerii Pancernej w Świętoszowie.

Plastry opatrunkowe w pracy często się kończą?

Plastry opatrunkowe w pracy często się kończą?

W wielu miejscach pracy pracownicy często się kaleczą, co zwiększa zużycie plastrów opatrunkowych i powoduje, że często ich brakuje. Cederroth Wound Care Dispenser to idealne rozwiązanie w takim przypadku. Sprawdzi się na placu budowy, w magazynie, warsztacie, sklepie czy pakowni.

Jak używać defibrylatora HeartSine samaritan PAD

Jak używać defibrylatora HeartSine samaritan PAD

Jak używać defibrylatora HeartSine samaritan PAD? Opisujemy czynności, jakie należy wykonać, postępując zgodnie z poleceniami głosowymi.

Podstawowe etapy użycia defibrylatora AED LIFEPAK CR2

Podstawowe etapy użycia defibrylatora AED LIFEPAK CR2

Zastosowanie automatycznego defibrylatora zewnętrznego AED LIFEPAK CR2 do udzielania pomocy pacjentowi, u którego doszło do nagłego zatrzymania krążenia, obejmuje wymienione poniżej podstawowe etapy.

Umiejscowienie defibrylatora AED LIFEPAK CR2

Umiejscowienie defibrylatora AED LIFEPAK CR2

Defibrylator AED należy umieścić w dobrze widocznym, często uczęszczanym miejscu. Może to być miejsce w pobliżu sprzętu ratunkowego, takiego jak gaśnice i zestawy pierwszej pomocy.

LIFELINKcentral - Defibrylatory AED zawsze skuteczne

LIFELINKcentral - Defibrylatory AED zawsze skuteczne

Dzięki menedżerowi programu LIFELINKcentral zarządzanie defibrylatorami AED nigdy nie było łatwiejsze ani bardziej dokładne. Będziesz miał nie tylko pewność, że defibrylator AED jest w pełnej gotowości do użycia, ale również zaoszczędzisz czas i pieniądze dzięki wyeliminowaniu ręcznych sprawdzianów stanu technicznego podłączonych urządzeń.