Menu

Szafka termiczna na butelki z płukanką do oczu Cederroth REF 790400. Szafka przeznaczona jest do przechowywania dwóch butelek z płukanką do oczu Cederroth REF 7252 w stabilnym termicznie miejscu. Szafka utrzymuje temperaturę roztworu na poziomie +20°C przy temperaturze otoczenia wynoszącej nawet do -20°C. Szafkę wyprodukowano z ciepłochronnego oraz odpornego na uderzenia i działanie substancji chemicznych spienionego polipropylenu, wyposażając ją w aluminiową grzałkę z termostatem.

Cechy produktu:

 • działa automatycznie zarówno przy 12V, jak i 24V bez dodatkowego wyposażenia,
 • wykrywa automatycznie doprowadzone napięcie i przełącza się pomiędzy trybem działania na 12 V DC a 24 V DC,
 • podłączenie przez wtyczkę do gniazd zapalniczek w samochodach osobowych i ciężarowych,
 • przy napięciu 230 V wymagany jest transformator,
 • grzałka podgrzewa wnętrze szafki w pojazdach z wyłączonym silnikiem, dlatego do prawidłowego działania wymagane jest, aby gniazdo elektryczne pojazdu wciąż dostarczało prąd,
 • posiada kontrolę napięcia- diody świecące  wskazują na doprowadzone zasilanie 12 V, 24 v i zbyt niskie napięcie,
 • przetestowana pod kątem bezpieczeństwa energetycznego i oznaczona znakiem CE,
 • doskonała do stanowisk pracy w ujemnych temperaturach.

Zestaw zawiera:

 • 1 szt.- szafka termiczna,
 • 1 szt.- przewód 2 metry z wtykiem do gniazd zapalniczki 12 V/24 V. Po zdjęciu czerwonej przejściówki (mocowanie bagnetowe) wtyk pasuje także do 12 mm gniazd 12 V/24 V,
 • instrukcja zawieszenia szafki. 

Parametry techniczne:

 • wymiary: 28 cm x 32 cm x 13 cm,
 • szafka wykonana z spienionego polipropylenu (EPP),
 • odporna na uderzenia i kontakt z chemikaliami. Wytrzymuje temperatury do 130 C,
 • grzałka: aluminiowy profil z komponentami sterowania zamontowanymi na płytce obwodu drukowanego,
 • produkt posiada certyfikat zgodnie z normami: EMC EN 61000‐6‐3:2001, EN 55022 klasa B,  EN 61000‐6‐2:2001, EN 61000‐4‐2,‐3, ISO/TR 7637‐1‐2 impuls 5.

Szafka termiczna na butelki z płukanką do oczu Cederroth REF 790400

 • Producent: Cederroth
 • Kod Produktu: 790400
 • Dostępność: do 7 dni
 • Cena netto:
  1547,00 zł

 • Brutto 1902,81 zł

Sposoby dostawy
 • Kurier UPS
 • Własny kurier
 • Odbiór osobisty

Produkty Powiązane

.

Warto wiedzieć

Pierwsza pomoc oparzenia

Pierwsza pomoc oparzenia

Pierwsza pomoc po oparzeniu, niezależnie od typu oparzenia, powinna rozpocząć się od szybkiego schłodzenia oparzonej powierzchni pod chłodną bieżącą wodą przez około 20 minut lub do ustania bólu. Do łagodzenia skutków oparzeń I i II stopnia przydadzą się: spray na oparzenia oraz hydrożele na oparzenia.

Defibrylator LIFEPAK CR2 - konfigurowanie sieci Wi-Fi

Defibrylator LIFEPAK CR2 - konfigurowanie sieci Wi-Fi

Defibrylator LIFEPAK CR2 można zamówić z funkcją obsługi sieci Wi-Fi® lub sieci Wi-Fi/telefonii komórkowej. Producent zaleca, aby defibrylatory LIFEPAK CR2 z funkcją obsługi sieci Wi-Fi były konfigurowane do komunikacji za pośrednictwem sieci Wi-Fi, nawet jeśli urządzenia są wyposażone również w funkcję obsługi sieci telefonii komórkowej.

Obsługa AED. Jak działa defibrylator w praktyce

Obsługa AED. Jak działa defibrylator w praktyce

Jak działa defibrylator w praktyce? Przez wiele lat defibrylatory były stosowane przez personel medyczny do ratowania życia pacjentów, u których wystąpiło nagłe zatrzymanie krążenia. Obecnie możliwość ratowania życia za pomocą defibrylatorów zdobyła takie uznanie, że urządzenia AED stały się dostępne w  przestrzeni publicznej na całym świecie.

 Defibrylator AED dla dzieci i dla dorosłych - jedno urządzenie dla wszystkich

Defibrylator AED dla dzieci i dla dorosłych - jedno urządzenie dla wszystkich

Defibrylator AED Lifepak CR2 jest uniwersalnym urządzeniem ratunkowym. Można go używać podczas akcji ratunkowej zarówno w przypadku osób dorosłych, jak i dzieci. W przypadku ratowania dzieci, wystarczy po uruchomieniu przełączyć go na tryb pediatryczny. W trybie pediatrycznym następuje zmiana instruktażu RKO i redukcja poziomu energii potrzebnej do defibrylacji.

AED ratuje życie. Uratowany przekazał miastu defibrylator

AED ratuje życie. Uratowany przekazał miastu defibrylator

Pan Andrzej wyszedł po prostu na spacer, a obudził się trzy dni później w szpitalu w Legnicy. 68-letni mieszkaniec Złotoryi przeszedł rozległy zawał serca. Jego życie uratował, używając dostępnego publicznie defibrylatora AED LIFEPAK, Krzysztof Pieczajko, żołnierz 10. Brygady Kawalerii Pancernej w Świętoszowie.

Plastry opatrunkowe w pracy często się kończą?

Plastry opatrunkowe w pracy często się kończą?

W wielu miejscach pracy pracownicy często się kaleczą, co zwiększa zużycie plastrów opatrunkowych i powoduje, że często ich brakuje. Cederroth Wound Care Dispenser to idealne rozwiązanie w takim przypadku. Sprawdzi się na placu budowy, w magazynie, warsztacie, sklepie czy pakowni.

Jak używać defibrylatora HeartSine samaritan PAD

Jak używać defibrylatora HeartSine samaritan PAD

Jak używać defibrylatora HeartSine samaritan PAD? Opisujemy czynności, jakie należy wykonać, postępując zgodnie z poleceniami głosowymi.

Podstawowe etapy użycia defibrylatora AED LIFEPAK CR2

Podstawowe etapy użycia defibrylatora AED LIFEPAK CR2

Zastosowanie automatycznego defibrylatora zewnętrznego AED LIFEPAK CR2 do udzielania pomocy pacjentowi, u którego doszło do nagłego zatrzymania krążenia, obejmuje wymienione poniżej podstawowe etapy.

Umiejscowienie defibrylatora AED LIFEPAK CR2

Umiejscowienie defibrylatora AED LIFEPAK CR2

Defibrylator AED należy umieścić w dobrze widocznym, często uczęszczanym miejscu. Może to być miejsce w pobliżu sprzętu ratunkowego, takiego jak gaśnice i zestawy pierwszej pomocy.

LIFELINKcentral - Defibrylatory AED zawsze skuteczne

LIFELINKcentral - Defibrylatory AED zawsze skuteczne

Dzięki menedżerowi programu LIFELINKcentral zarządzanie defibrylatorami AED nigdy nie było łatwiejsze ani bardziej dokładne. Będziesz miał nie tylko pewność, że defibrylator AED jest w pełnej gotowości do użycia, ale również zaoszczędzisz czas i pieniądze dzięki wyeliminowaniu ręcznych sprawdzianów stanu technicznego podłączonych urządzeń.