Płuczka do oczu - pierwsza pomoc dla Twoich oczu


Płuczka do oczu - płukanka do oczu -  w razie wypadku przemywanie oczu należy rozpocząć w ciągu kilku sekund. Ponadto należy bezwzględnie zadbać o skuteczność przemywania odpowiednim strumieniem płynu. Płyn powinien być roztworem buforującym, tj. neutralizować zasady (np. ług) i kwasy (np. akumulatorowy).

Płukanka do oczu Cederroth została opracowana w taki sposób, aby otwierała się w momencie wykręcenia jej z uchwytu, miała rynienkę do oka zapewniającą optymalny strumień oraz zawierała płyn do przemywania o odpowiednim składzie.

Płuczka do do oczu z założenia silniej neutralizuje zasady niż kwasy. Poza tym występuje w kilku wersjach oraz z różnymi akcesoriami umożliwiającymi umieszczenie jej w wielu miejscach, dzięki czemu jest zawsze łatwo dostępna i gotowa do użycia. Zalety produktu:


  • Funkcjonalny kształt
  • Dobre właściwości przemywające
  • Szybkie i proste otwieranie
  • Wiele możliwości umieszczenia
  • Solidny strumień płuczący
  • Osłonięta przed kurzem rynienka do oka
  • Płyn buforujący

Zobacz produkty

Płuczka do oczu płukanka Cederroth 500 ml z uchwytem ściennym

Płuczka do oczu płukanka Cederroth 500 ml z uchwytem ściennym

Zestaw do płukania oka. Płuczka do oczu Cederroth 7251 o pojemności 500 ml z uchwytem ściennym Cederroth 7200 to praktyczne rozwiązanie do przechowywa..

Brutto: 109,74 zł Cena netto: 89,22 zł

Płuczka do oczu Cederroth dwupak

Płuczka do oczu Cederroth dwupak

Płuczka od oczu płukanka Cederroth REF 725200 w dwupaku. Płuczka do oczu Cederroth Eye Wash to idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie może dojść do z..

Brutto: 147,17 zł Cena netto: 119,65 zł

Płuczka do oczu kieszonkowa

Płuczka do oczu kieszonkowa

Kieszonkowa płuczka do oczu Cederroth Eye Wash Pocket REF 7221. Płuczka do oczu w małej butelce, którą bezpiecznie można nosić w kieszeni lub podręczn..

Brutto: 65,31 zł Cena netto: 53,10 zł

Spray do oczu i ran Cederroth Eye & Wound Cleansing Spray 726000

Spray do oczu i ran Cederroth Eye & Wound Cleansing Spray 726000

Spray do oczu i ran Cederroth Eye & Wound Cleansing Spray 726000. Aerozol do oczyszczania i wypłukiwania pyłu i zanieczyszczeń z oczu i ran. Aeroz..

Brutto: 57,23 zł Cena netto: 46,53 zł