Dostawa zawiera

 • Defibrylator z rączką i elektrodami
 • Torba transportowa
 • Baterie R20


Wielkość

 • Wysokość: 27,2 cm z rączką
 • Szerokość: 21,8 cm
 • Głębokość: 8,6 cm
 • Ciężar z bateriami: 1,8 kg

W pełni oddaje realistyczne warunki
LiFEPAK CR2 treningowy prowadzi użytkowników przez symulowaną analizę, wykonywanie defibrylacji oraz prawidłowe cykle resuscytacji krążeniowo-oddechowej z komunikatami pomocniczymi. Po umieszczeniu elektrod i w trakcie użytkowania aparatu, automatycznie wysyła powiadomienia e-mail za pośrednictwem menedżera programu LIFELINKcentral™ do zarządzania defibrylatorami AED.
Podobnie jak aparat CR2, trener wykorzystuje technologię ClearVoice™ do wykrywania szumów i regulacji poziomu głośności w celu zapewnienia zrozumiałości instrukcji.

Wybierz lub utwórz scenariusz ratunkowy
Defibrylator treningowy można zaprogramować tak, aby uzyskać symulację różnych scenariuszy, z którymi mogą zetknąć się użytkownicy podczas użytkowania defibrylatora LIFEPAK CR2 w warunkach rzeczywistych. Urządzenie treningowe ma zaprogramowane dwa kompletnie konfigurowalne scenariusze, które można w pełni dostosować do sytuacji na ekranie ustawień oraz modyfikować w celu zapewnienia maksymalnej elastyczności.

Powiadomienia za pośrednictwem e-mail
Dzięki aplikacji CR2 Trainer Demo można ustawić funkcję automatycznego otrzymywania powiadomień za pomocą e-mail lub wysyłania ręcznie przygotowanych komunikatów e-mail poprzez Bluetooth z dowolnego mobilnego urządzenia Windows, Android lub IOS. Aplikacja ta zapewnia symulację automatycznych powiadomień
e-mail, wysyłanych z urządzeń CR2, które są podłączone do menedżera programu LIFELINKcentral AED.

Prosty, intuicyjny w obsłudze i przystępny cenowo
LIFEPAK treningowy wykrywa moment,w którym na elektrody QUIK-STEP™ wywierany jest nacisk i automatycznie przechodzi przez kolejne kroki scenariusza, eliminując konieczność zdalnego sterowania. Przycisk pauzy na urządzeniu, w razie potrzeby, umożliwia zatrzymanie realizowanego scenariusza.

System treningowy CR2 AED jest ekonomiczny. Zasilanie odbywa się za pomocą czterech standardowych baterii z ogniwami typu D, a elektrody są przystępne cenowo i przeznaczone do wielokrotnego użytku oraz stanowią dokładną replikę szybko dostępnych elektrod EKG do defibrylacji QUIK-STEP, używanych wyłącznie w aparatach LIFEPAK CR2.

Defibrylator treningowy LIFEPAK CR2 AED ma dostępne wszystkie funkcje (w tym możliwość wyboru sześciu języków komunikatów) urządzenia klinicznego, dzięki czemu idealnie symuluje jego rzeczywiste używanie. Doskonały do treningu z każdym modelem manekinów i fantomów bez konieczności używania dodatkowych akcesoriów.

Defibrylator treningowy LIFEPAK CR2 AED umożliwia szkolenie w realistycznych warunkach bez konieczności ładowania i wyładowywania urządzenia energią elektryczną. Treningowy LIFEPAK CR2 wygląda dokładnie tak samo LIFEPAK CR2 kliniczny i sterowany jest za pomocą takiego samego prostego interfejsu użytkownika.

Aby umożliwić szybkie zaprezentowanie podstawowych funkcji Defibrylatora LIFEPAK CR2 i zalet technologii analizy cpriNSIGHT™, można zaprogramować scenariusze dla trybu automatycznego lub półautomatycznego.

 • Defibrylator zasilany popularnymi i ogólnie dostępnymi bateriami R20.
 • W zestawie znajduje się również torba transportowa do defibrylatora.

Defibrylator treningowy LIFEPAK CR2 AED

 • Producent: Stryker
 • Kod Produktu: 11250-000173
 • Dostępność: do 7 dni
 • Cena netto:
  1701,00 zł

 • Brutto 2092,23 zł

Dostępne opcje


Produkty Powiązane

Defibrylator AED LIFEPAK CR2 WiFi półautomatyczny

Defibrylator AED LIFEPAK CR2 WiFi półautomatyczny

Defibrylator Lifepak CR2 półautomatyczny - nowoczesny, intuicyjny i łatwy w obsłudze. Lifepak CR2, j..

8970,48 zł Cena netto: 8306,00 zł

Defibrylator AED LIFEPAK CR2 WiFi automatyczny

Defibrylator AED LIFEPAK CR2 WiFi automatyczny

Defibrylator Lifepak CR2 automatyczny - nowoczesny, intuicyjny i łatwy w obsłudze. Lifepak CR2, jako..

9428,40 zł Cena netto: 8730,00 zł