Dostawa gratis dla zamówień powyżej 1000 zł netto

Nosze kubełkowe jednoczęściowe YCD-8A1

DOSTĘPNY W 24H
HIT SPRZEDAŻY

Nosze kubełkowe zostały stworzone z myślą o niesieniu pomocy podczas stosowania w sytuacjach nadzwyczajnych, w górach, w powietrzu czy nad morzem. Są trwałe i elastyczne a wiele akcesoriów umożliwia ratownikom ich bardzo szerokie i szybkie zastosowanie. Nosze są wyposażone w wiele zaawansowanych rozwiązań konstrukcyjnych, które czynią je wszechstronnym narzędziem do ewakuacji i przenoszenia pacjentów w zróżnicowanych warunkach terenowych.

Cechy produktu:

 • pasy bezpieczeństwa na szybkozłączach o regulowanej długości pozwalają na bezpieczne trzymanie pacjenta podczas akcji ratowniczej,
 • uchwyty do transportu wysokościowego, mocowane do kosza za pomocą karabińczyków z blokadą przypadkowego otwarcia umożliwiają bezpieczne podwieszenie noszy do transportu helikopterem czy dźwigiem wieżowym,
 • wyposażone w pasy umożliwiające ciągnięcie po ziemi,
 • wymodelowane płozy na spodniej części noszy zmniejszają opór podczas transportu różnych powierzchniach,
 • gąbka nieprzepuszczalna dla wydzielin w wewnętrznej części noszy,
 • dodatkowa podstawka pod stopy poszkodowanego, mocowana na pasie - dla osób o niższym wzroście.

Parametry techniczne:

 • wymiary zewnętrzne: 2190 x 640 x 180 mm,
 • waga: 16 kg,
 • nośność: max. 272 kg,
 • materiał: tworzywo sztuczne,
 • cechy materiału: wszystkie użyte materiały są wolne od toksyn, wolne od zanieczyszczeń, trudnopalne, wodoodporne oraz nierdzewne,
 • kolor: pomarańczowy.

Napisz opinię

Uwaga! Tagi HTML nie są dopuszczalne!
    Zły           Dobry
 • Producent: BoxMet Medical
 • Kod Produktu: YCD-8A1

 • Dostępność:
  48 godzin
 • Cena netto:
  3259,00 zł

 • Brutto 3519,72 zł

Sposoby dostawy
 • Kurier DHL
 • Własny kurier
 • Paczkomat
 • Odbiór osobisty

Produkty Powiązane

nosze kubełkowe jednoczęściowe boxmet medical sprzęt ratowniczy 7

Krzesło ewakuacyjne ratunkowe Stryker 6254BASIC

15622,23 zł Cena netto: 12701,00 zł

nosze kubełkowe jednoczęściowe boxmet medical sprzęt ratowniczy 8

Szyny Kramera - zestaw w pokrowcu 14 sztuk

529,20 zł Cena netto: 490,00 zł

nosze kubełkowe jednoczęściowe boxmet medical sprzęt ratowniczy 9

Nosze płachtowe na stelażu aluminiowym YDC-1A10

599,40 zł Cena netto: 555,00 zł

nosze kubełkowe jednoczęściowe boxmet medical sprzęt ratowniczy 11

Deska ortopedyczna Iron Duck Ultra-Vue 16” DOSP-9

1500,12 zł Cena netto: 1389,00 zł

nosze kubełkowe jednoczęściowe boxmet medical sprzęt ratowniczy 12

Nosze podbierakowe aluminiowe YDC-4A

1038,96 zł Cena netto: 962,00 zł

Warto wiedzieć

nosze kubełkowe jednoczęściowe boxmet medical sprzęt ratowniczy 13

Jak zabezpieczyć się przed zatruciem tlenkiem węgla?

Każdego roku dochodzi do kilku tysięcy zdarzeń z czadem. Ten niebezpieczny gaz jest bezwonny i niewidzialny. Powoduje to, że ciężko jest go wyczuć zmysłami. Najlepszym i jedynym skutecznym rozwiązaniem jest zastosowanie certyfikowanego czujnika tlenku węgla, który w porę zaalarmuje nas o zagrożeniu.

nosze kubełkowe jednoczęściowe boxmet medical sprzęt ratowniczy 14

Krzesła ewakuacyjne i materace ewakuacyjne

Krzesła ewakuacyjne i materace ewakuacyjne zapewniają praktyczne metody ewakuacji z budynków dla osób ze specjalnymi potrzebami.

nosze kubełkowe jednoczęściowe boxmet medical sprzęt ratowniczy 15

Na co zwrócić uwagę przy wyborze defibrylatora AED

Na rynku mamy do czynienia z różnymi modelami defibrylatorów AED wielu producentów. Najczęściej głównym kryterium przy wyborze urządzenia jest cena, parametry użytkowe schodzą na dalszy plan. Defibrylator kupujemy raz na wiele lat, dlatego warto zainteresować tym, co oferują konkretni producenci i skąd wynikają różnice w cenach pomiędzy nimi.

nosze kubełkowe jednoczęściowe boxmet medical sprzęt ratowniczy 16

Defibrylacja AED

Defibrylacja to terapia stosowana często w przypadku zagrażających życiu zaburzeń rytmu serca, zwłaszcza migotania przedsionków. Defibrylacja polega na dostarczeniu impulsu elektrycznego do serca za pomocą urządzenia nazywanego defibrylatorem. Przywraca to prawidłowe pobudzenia mięśnia sercowego i umożliwia przywrócenie prawidłowego rytmu zatokowego przez naturalny stymulator w sercu.

nosze kubełkowe jednoczęściowe boxmet medical sprzęt ratowniczy 17

Oczomyjki i prysznice bezpieczeństwa - do czego służą

Oczomyjki i prysznice bezpieczeństwa służą do awaryjnego płukania oczu, twarzy oraz całego ciała po kontakcie z różnego rodzaju substancjami niebezpiecznymi (toksycznymi i żrącymi), mogą także posłużyć do schłodzenia ciała po przegrzaniu, a nawet do bezpośredniego gaszenia ognia powstałego na ubraniu lub ciele człowieka. Prysznice bezpieczeństwa bardzo dobrze sprawdzą się także do płukania kombinezonów ochronnych z substancji chemicznych. Bezpieczeństwo w miejscu pracy w dzisiejszych czasach jest kwestią priorytetową, dlatego tak ważne jest , aby zapewnić możliwość skutecznego udzielenia pierwszej pomocy po wypadkach.

nosze kubełkowe jednoczęściowe boxmet medical sprzęt ratowniczy 18

Pierwsza pomoc oparzenia

Pierwsza pomoc po oparzeniu, niezależnie od typu oparzenia, powinna rozpocząć się od szybkiego schłodzenia oparzonej powierzchni pod chłodną bieżącą wodą przez około 20 minut lub do ustania bólu. Do łagodzenia skutków oparzeń I i II stopnia przydadzą się: spray na oparzenia oraz hydrożele na oparzenia.

nosze kubełkowe jednoczęściowe boxmet medical sprzęt ratowniczy 19

Defibrylator LIFEPAK CR2 - konfigurowanie sieci Wi-Fi

Defibrylator LIFEPAK CR2 można zamówić z funkcją obsługi sieci Wi-Fi® lub sieci Wi-Fi/telefonii komórkowej. Producent zaleca, aby defibrylatory LIFEPAK CR2 z funkcją obsługi sieci Wi-Fi były konfigurowane do komunikacji za pośrednictwem sieci Wi-Fi, nawet jeśli urządzenia są wyposażone również w funkcję obsługi sieci telefonii komórkowej.

nosze kubełkowe jednoczęściowe boxmet medical sprzęt ratowniczy 20

Nagłe zatrzymanie krążenia NZK

Nagłe zatrzymanie krążenia (NZK) to stan, w którym serce nagle przestaje skutecznie pompować krew w wyniku wadliwego działania układu elektrycznego serca. Często u pacjentów z NZK nie występują wcześniej żadne objawy ani dolegliwości. NZK może również wystąpić u osób z rozpoznaną wcześniej chorobą serca.

nosze kubełkowe jednoczęściowe boxmet medical sprzęt ratowniczy 21

Obsługa AED. Jak działa defibrylator w praktyce

Jak działa defibrylator w praktyce? Przez wiele lat defibrylatory były stosowane przez personel medyczny do ratowania życia pacjentów, u których wystąpiło nagłe zatrzymanie krążenia. Obecnie możliwość ratowania życia za pomocą defibrylatorów zdobyła takie uznanie, że urządzenia AED stały się dostępne w  przestrzeni publicznej na całym świecie.

nosze kubełkowe jednoczęściowe boxmet medical sprzęt ratowniczy 22

Defibrylator AED dla dzieci i dla dorosłych - jedno urządzenie dla wszystkich

Defibrylator AED Lifepak CR2 jest uniwersalnym urządzeniem ratunkowym. Można go używać podczas akcji ratunkowej zarówno w przypadku osób dorosłych, jak i dzieci. W przypadku ratowania dzieci, wystarczy po uruchomieniu przełączyć go na tryb pediatryczny. W trybie pediatrycznym następuje zmiana instruktażu RKO i redukcja poziomu energii potrzebnej do defibrylacji.

nosze kubełkowe jednoczęściowe boxmet medical sprzęt ratowniczy 23

AED ratuje życie. Uratowany przekazał miastu defibrylator

Pan Andrzej wyszedł po prostu na spacer, a obudził się trzy dni później w szpitalu w Legnicy. 68-letni mieszkaniec Złotoryi przeszedł rozległy zawał serca. Jego życie uratował, używając dostępnego publicznie defibrylatora AED LIFEPAK, Krzysztof Pieczajko, żołnierz 10. Brygady Kawalerii Pancernej w Świętoszowie.

nosze kubełkowe jednoczęściowe boxmet medical sprzęt ratowniczy 24

Plastry opatrunkowe w pracy często się kończą?

W wielu miejscach pracy pracownicy często się kaleczą, co zwiększa zużycie plastrów opatrunkowych i powoduje, że często ich brakuje. Cederroth Wound Care Dispenser to idealne rozwiązanie w takim przypadku. Sprawdzi się na placu budowy, w magazynie, warsztacie, sklepie czy pakowni.

nosze kubełkowe jednoczęściowe boxmet medical sprzęt ratowniczy 25

Jak używać defibrylatora HeartSine samaritan PAD

Jak używać defibrylatora HeartSine samaritan PAD? Opisujemy czynności, jakie należy wykonać, postępując zgodnie z poleceniami głosowymi.

nosze kubełkowe jednoczęściowe boxmet medical sprzęt ratowniczy 26

Podstawowe etapy użycia defibrylatora AED LIFEPAK CR2

Zastosowanie automatycznego defibrylatora zewnętrznego AED LIFEPAK CR2 do udzielania pomocy pacjentowi, u którego doszło do nagłego zatrzymania krążenia, obejmuje wymienione poniżej podstawowe etapy.

nosze kubełkowe jednoczęściowe boxmet medical sprzęt ratowniczy 27

Umiejscowienie defibrylatora AED LIFEPAK CR2

Defibrylator AED należy umieścić w dobrze widocznym, często uczęszczanym miejscu. Może to być miejsce w pobliżu sprzętu ratunkowego, takiego jak gaśnice i zestawy pierwszej pomocy.

nosze kubełkowe jednoczęściowe boxmet medical sprzęt ratowniczy 28

LIFELINKcentral - Defibrylatory AED zawsze skuteczne

Dzięki menedżerowi programu LIFELINKcentral zarządzanie defibrylatorami AED nigdy nie było łatwiejsze ani bardziej dokładne. Będziesz miał nie tylko pewność, że defibrylator AED jest w pełnej gotowości do użycia, ale również zaoszczędzisz czas i pieniądze dzięki wyeliminowaniu ręcznych sprawdzianów stanu technicznego podłączonych urządzeń.


nosze kubełkowe jednoczęściowe boxmet medical sprzęt ratowniczy 29

Porównanie defibrylatorów AED LIFEPAK CR2

Porównanie defibrylatorów AED LIFEPAK CR2. Zestawienie cech, funkcjonalności i możliwości defibrylatorów automatycznych i półautomatycznych defibrylatorów zewnętrznych LIFEPAK CR2.


nosze kubełkowe jednoczęściowe boxmet medical sprzęt ratowniczy 30

Korzyści ze stosowania AED w pełni automatycznych defibrylatorów zewnętrznych

Wszystkie defibrylatory AED automatycznie analizują rytm serca w celu podjęcia decyzji o podaniu impulsu defibrylacyjnego. Dla niedoświadczonych użytkowników dostępne są jednak dwa rodzaje defibrylatorów AED — w pełni zautomatyzowane i półautomatyczne.

nosze kubełkowe jednoczęściowe boxmet medical sprzęt ratowniczy 31

Nowe badania ostrzegają przed stosowaniem fosforanowych płynów buforowych do oczu

W ostatnich latach pojawiło się wiele raportów naukowych wskazujących na zagrożenie wynikające ze stosowania fosforanowych roztworów buforowych przy podrażnieniach oczu. Nowe badanie naukowe potwierdza zasadność takich obaw. Już po dwóch minutach przemywania oka fosforanowym roztworem buforowym zachodzi ryzyko powstania trwałych uszkodzeń.

nosze kubełkowe jednoczęściowe boxmet medical sprzęt ratowniczy 32

Wyposażenie apteczki pierwszej pomocy w zakładzie pracy

Zawartość zakładowej apteczki pierwszej pomocy w Polsce nie jest określona przepisami prawa. Wyposażenie takiej apteczki w zakładzie pracy powinno być zawsze ustalane indywidualnie,  ponieważ powinna ona uwzględniać rodzaj prowadzonej działalności, liczbę pracowników oraz osób przebywających na terenie firmy, a także występujący rodzaj i poziom zagrożenia zdrowia i życia. 

nosze kubełkowe jednoczęściowe boxmet medical sprzęt ratowniczy 33