Dostawa gratis dla zamówień powyżej 1000 zł netto

Stokolan Hand&Body 1000ml - balsam nawilżający

 • stokolan hand&body 1000ml deb-stoko higiena i ochrona skóry 2

Stokolan® Hand&Body to delikatny balsam o właściwościach regenerujących i nawilżających służący do codziennej pielęgnacji dłoni, twarzy i całego ciała. Po zastosowaniu kremu można uzyskać wrażenie gładkiej i zadbanej skóry. Bardzo szybko się wchłania i doskonale nawilża na dugi czas. Produkt polecany do użytku we wszystkich gałęziach przemysłu i służby zdrowia oraz w obiektach biurowych o różnorodnej charakterystyce.

Cechy produktu:

 • skutecznie nawilża i odżywania skórę,
 • przyspiesza regenerację,
 • zawiera alantoinę, która posiada silne działanie nawilżające, regenerujące, przeciwzapalne, kojące i ściągające,
 • może być stosowany we wszystkich sektorach przemysłu i służby zdrowia oraz w biurach,
 • nadaje się do stosowania dla skóry wrażliwej, delikatnej i skłonnej do egzemy,
 • posiada wartość ph odpowiednią dla skóry człowieka,
 • posiada przyjemny zapach- produkt lekko perfumowany,
 • posiada certyfikat ECARF, produkt przyjazny dla osób ze skłonnościami do alergii i podrażnień,
 • zawarta w kremie keratyna regeneruje i pogrubia uszkodzoną płytkę paznokciową,
 • zawarty w kremie gliceryna poprawia elastyczność i nawilżenie skóry,
 • nie zawiera sztucznych barwników i sylikonu.

 pasuje do dozowników:

 • Stoko Vario Ultra biały,
 • Stoko Vario Ultra czarny,
 • Stoko Vario Mat.

Parametry techniczne:

 • pojemność: 1000ml,
 • struktura: emulsja/ balsam typu "olej na wodzie",
 • działanie: nawilżające i pielęgnujące,
 • przeznaczenie: dłonie, twarz, całe ciało.

Napisz opinię

Uwaga! Tagi HTML nie są dopuszczalne!
    Zły           Dobry
 • Producent: DEB-STOKO
 • Kod Produktu: STOKO 99036376

 • Dostępność:
  48 godzin
 • Cena netto:
  101,00 zł

 • Brutto 124,23 zł

Sposoby dostawy
 • Kurier UPS
 • Własny kurier
 • Paczkomat
 • Odbiór osobisty

Produkty Powiązane

Warto wiedzieć

stokolan hand&body 1000ml deb-stoko higiena i ochrona skóry 12

Defibrylacja AED

Defibrylacja to terapia stosowana często w przypadku zagrażających życiu zaburzeń rytmu serca, zwłaszcza migotania przedsionków. Defibrylacja polega na dostarczeniu impulsu elektrycznego do serca za pomocą urządzenia nazywanego defibrylatorem. Przywraca to prawidłowe pobudzenia mięśnia sercowego i umożliwia przywrócenie prawidłowego rytmu zatokowego przez naturalny stymulator w sercu.

stokolan hand&body 1000ml deb-stoko higiena i ochrona skóry 13

Oczomyjki i prysznice bezpieczeństwa - do czego służą

Oczomyjki i prysznice bezpieczeństwa służą do awaryjnego płukania oczu, twarzy oraz całego ciała po kontakcie z różnego rodzaju substancjami niebezpiecznymi (toksycznymi i żrącymi), mogą także posłużyć do schłodzenia ciała po przegrzaniu, a nawet do bezpośredniego gaszenia ognia powstałego na ubraniu lub ciele człowieka. Prysznice bezpieczeństwa bardzo dobrze sprawdzą się także do płukania kombinezonów ochronnych z substancji chemicznych. Bezpieczeństwo w miejscu pracy w dzisiejszych czasach jest kwestią priorytetową, dlatego tak ważne jest , aby zapewnić możliwość skutecznego udzielenia pierwszej pomocy po wypadkach.

stokolan hand&body 1000ml deb-stoko higiena i ochrona skóry 14

Pierwsza pomoc oparzenia

Pierwsza pomoc po oparzeniu, niezależnie od typu oparzenia, powinna rozpocząć się od szybkiego schłodzenia oparzonej powierzchni pod chłodną bieżącą wodą przez około 20 minut lub do ustania bólu. Do łagodzenia skutków oparzeń I i II stopnia przydadzą się: spray na oparzenia oraz hydrożele na oparzenia.

stokolan hand&body 1000ml deb-stoko higiena i ochrona skóry 15

Defibrylator LIFEPAK CR2 - konfigurowanie sieci Wi-Fi

Defibrylator LIFEPAK CR2 można zamówić z funkcją obsługi sieci Wi-Fi® lub sieci Wi-Fi/telefonii komórkowej. Producent zaleca, aby defibrylatory LIFEPAK CR2 z funkcją obsługi sieci Wi-Fi były konfigurowane do komunikacji za pośrednictwem sieci Wi-Fi, nawet jeśli urządzenia są wyposażone również w funkcję obsługi sieci telefonii komórkowej.

stokolan hand&body 1000ml deb-stoko higiena i ochrona skóry 16

Nagłe zatrzymanie krążenia NZK

Nagłe zatrzymanie krążenia (NZK) to stan, w którym serce nagle przestaje skutecznie pompować krew w wyniku wadliwego działania układu elektrycznego serca. Często u pacjentów z NZK nie występują wcześniej żadne objawy ani dolegliwości. NZK może również wystąpić u osób z rozpoznaną wcześniej chorobą serca.

stokolan hand&body 1000ml deb-stoko higiena i ochrona skóry 17

Obsługa AED. Jak działa defibrylator w praktyce

Jak działa defibrylator w praktyce? Przez wiele lat defibrylatory były stosowane przez personel medyczny do ratowania życia pacjentów, u których wystąpiło nagłe zatrzymanie krążenia. Obecnie możliwość ratowania życia za pomocą defibrylatorów zdobyła takie uznanie, że urządzenia AED stały się dostępne w  przestrzeni publicznej na całym świecie.

stokolan hand&body 1000ml deb-stoko higiena i ochrona skóry 18

Defibrylator AED dla dzieci i dla dorosłych - jedno urządzenie dla wszystkich

Defibrylator AED Lifepak CR2 jest uniwersalnym urządzeniem ratunkowym. Można go używać podczas akcji ratunkowej zarówno w przypadku osób dorosłych, jak i dzieci. W przypadku ratowania dzieci, wystarczy po uruchomieniu przełączyć go na tryb pediatryczny. W trybie pediatrycznym następuje zmiana instruktażu RKO i redukcja poziomu energii potrzebnej do defibrylacji.

stokolan hand&body 1000ml deb-stoko higiena i ochrona skóry 19

AED ratuje życie. Uratowany przekazał miastu defibrylator

Pan Andrzej wyszedł po prostu na spacer, a obudził się trzy dni później w szpitalu w Legnicy. 68-letni mieszkaniec Złotoryi przeszedł rozległy zawał serca. Jego życie uratował, używając dostępnego publicznie defibrylatora AED LIFEPAK, Krzysztof Pieczajko, żołnierz 10. Brygady Kawalerii Pancernej w Świętoszowie.

stokolan hand&body 1000ml deb-stoko higiena i ochrona skóry 20

Plastry opatrunkowe w pracy często się kończą?

W wielu miejscach pracy pracownicy często się kaleczą, co zwiększa zużycie plastrów opatrunkowych i powoduje, że często ich brakuje. Cederroth Wound Care Dispenser to idealne rozwiązanie w takim przypadku. Sprawdzi się na placu budowy, w magazynie, warsztacie, sklepie czy pakowni.

stokolan hand&body 1000ml deb-stoko higiena i ochrona skóry 21

Jak używać defibrylatora HeartSine samaritan PAD

Jak używać defibrylatora HeartSine samaritan PAD? Opisujemy czynności, jakie należy wykonać, postępując zgodnie z poleceniami głosowymi.

stokolan hand&body 1000ml deb-stoko higiena i ochrona skóry 22

Podstawowe etapy użycia defibrylatora AED LIFEPAK CR2

Zastosowanie automatycznego defibrylatora zewnętrznego AED LIFEPAK CR2 do udzielania pomocy pacjentowi, u którego doszło do nagłego zatrzymania krążenia, obejmuje wymienione poniżej podstawowe etapy.

stokolan hand&body 1000ml deb-stoko higiena i ochrona skóry 23

Umiejscowienie defibrylatora AED LIFEPAK CR2

Defibrylator AED należy umieścić w dobrze widocznym, często uczęszczanym miejscu. Może to być miejsce w pobliżu sprzętu ratunkowego, takiego jak gaśnice i zestawy pierwszej pomocy.

stokolan hand&body 1000ml deb-stoko higiena i ochrona skóry 24

LIFELINKcentral - Defibrylatory AED zawsze skuteczne

Dzięki menedżerowi programu LIFELINKcentral zarządzanie defibrylatorami AED nigdy nie było łatwiejsze ani bardziej dokładne. Będziesz miał nie tylko pewność, że defibrylator AED jest w pełnej gotowości do użycia, ale również zaoszczędzisz czas i pieniądze dzięki wyeliminowaniu ręcznych sprawdzianów stanu technicznego podłączonych urządzeń.


stokolan hand&body 1000ml deb-stoko higiena i ochrona skóry 25

Porównanie defibrylatorów AED LIFEPAK CR2

Porównanie defibrylatorów AED LIFEPAK CR2. Zestawienie cech, funkcjonalności i możliwości defibrylatorów automatycznych i półautomatycznych defibrylatorów zewnętrznych LIFEPAK CR2.


stokolan hand&body 1000ml deb-stoko higiena i ochrona skóry 26

Korzyści ze stosowania AED w pełni automatycznych defibrylatorów zewnętrznych

Wszystkie defibrylatory AED automatycznie analizują rytm serca w celu podjęcia decyzji o podaniu impulsu defibrylacyjnego. Dla niedoświadczonych użytkowników dostępne są jednak dwa rodzaje defibrylatorów AED — w pełni zautomatyzowane i półautomatyczne.

stokolan hand&body 1000ml deb-stoko higiena i ochrona skóry 27

Nowe badania ostrzegają przed stosowaniem fosforanowych płynów buforowych do oczu

W ostatnich latach pojawiło się wiele raportów naukowych wskazujących na zagrożenie wynikające ze stosowania fosforanowych roztworów buforowych przy podrażnieniach oczu. Nowe badanie naukowe potwierdza zasadność takich obaw. Już po dwóch minutach przemywania oka fosforanowym roztworem buforowym zachodzi ryzyko powstania trwałych uszkodzeń.

stokolan hand&body 1000ml deb-stoko higiena i ochrona skóry 28

Wyposażenie apteczki pierwszej pomocy w zakładzie pracy

Zawartość zakładowej apteczki pierwszej pomocy w Polsce nie jest określona przepisami prawa. Wyposażenie takiej apteczki w zakładzie pracy powinno być zawsze ustalane indywidualnie,  ponieważ powinna ona uwzględniać rodzaj prowadzonej działalności, liczbę pracowników oraz osób przebywających na terenie firmy, a także występujący rodzaj i poziom zagrożenia zdrowia i życia. 

stokolan hand&body 1000ml deb-stoko higiena i ochrona skóry 29

Apteczki pierwszej pomocy w pracy dla osób przemieszczających się

Dzięki innowacyjnej serii przenośnych apteczek pierwszej pomocy Cederroth osoby często przemieszczające się, np. pracownicy budowlani czy kierowcy pojazdów, zawsze mają pod ręką artykuły pierwszej pomocy. To również doskonałe rozwiązanie dla osób prywatnych. Małe, przenośne apteczki w walizkach to doskonałe uzupełnienie modeli apteczek ściennych, gdyż dzięki nim pracownicy są zawsze gotowi udzielić pomocy.

stokolan hand&body 1000ml deb-stoko higiena i ochrona skóry 30

Defibrylator AED cena. Czy tylko cena liczy się przy wyborze AED?

Cena automatycznego defibrylatora AED jest najczęściej głównym kryterium wyboru. Ale czy tylko cena liczy się przy wyborze AED?

stokolan hand&body 1000ml deb-stoko higiena i ochrona skóry 31

DIN 13157 wyposażenie apteczki pierwszej pomocy

Norma DIN 13157 to przemysłowa norma określająca liczbę i rodzaj artykułów niezbędnych do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej na terenie zakładu pracy, biura, szkoły czy instytucji. DIN 13157 nie jest więc rodzajem apteczki pierwszej pomocy lecz opisem wymaganej zawartości apteczki.

stokolan hand&body 1000ml deb-stoko higiena i ochrona skóry 32