• Przenośny Zestaw Pierwszej Pomocy ZPP typ A w torbie ZPP/T-A

Przenośny Zestaw Pierwszej Pomocy ZPP typ A w torbie. Mały, praktyczny zestaw ratunkowy pierwszej pomocy, umieszczony w wygodnej do przenoszenia torbie. Przeznaczony dla niewielkich przedsiębiorstw, do hal, magazynów lub funkcjonujących w terenie, takich jak firmy obsługi technicznej lub energetyczne. Zawartość zestawu pierwszej pomocy umożliwia szybkie niesienie pomocy po wypadku. Zawiera również wyposażenie, które zabezpiecza osoby udzielające pomocy.

Zestaw umieszczony jest w torbie, oznakowanej krzyżem. Torba uszyta z powlekanego materiału typu Cordura, który jest odporny na zabrudzenia, otarcia oraz przetarcia. Tkanina ta jest również odporna na działanie warunków atmosferycznych, a przy tym niezwykle lekka.

Zestaw zawiera:

 • 3 szt. - Opaska elastyczna dziana 10 cm x 4 m Matoban,
 • 2 szt. - Opaska elastyczna dziana 8 cm x 4 m Matoban,
 • 1 szt. - Opaska dziana podtrzymująca 10 cm x 4 m Matovis,
 • 1 szt. - Opaska dziana podtrzymująca 5 cm x 4 m Matovis,
 • 2 szt. - Opatrunek indywidualny A z gazy opatrunkowej,
 • 6 szt. - Kompresy z gazy jałowe , 9 x 9 cm Matocomp,
 • 2 szt. - Kompresy ,gaza opatrunkowa jałowa 1/2 m2 Matopat, 
 • 8 szt. - Plaster z opatrunkiem na tkaninie 10cm x 6cm Prestovis Plus, 
 • 8 szt. - Plaster z opatrunkiem na tkaninie 10 x 8 cm Prestovis Plus,
 • 1 szt. - Plaster z opatrunkiem na tkaninie 1m x 6 cm Prestovis Plus,
 • 1 szt. - Polovis Plus-przylepiec na tkaninie 1,25 cm x 5 m,
 • 1 szt. - Polopor Przylepiec włókninowy 5m x 50 cm,
 • 2 szt. - Chusta trójkątna włókninowa,
 • 1 szt. - Opatrunek na oparzenia Water Jel mały,
 • 1 szt. - Siatka opatrunkowa rozmiar 3 Codofix,
 • 1 szt. - Siatka opatrunkowa rozmiar 6 Codofix,
 • 6 szt. - Agrafka,
 • 2 szt. - Koc ratunkowy srebrno-złoty 210x160 cm /Folia izotermiczna (Koc ratunkowy),
 • 3 szt. - Rękawiczki ambulatoryjne niejałowe Ambulex (pary),
 • 1 szt. - Nożyczki metalowe,
 • 1 szt. - Pęseta anatomiczna 9 cm,
 • 1 szt. - Maseczka do sztucznego oddychania,
 • 1 szt. - Płyn do odkażania rąk 100 ml Skinman Soft,
 • 10 szt. - Saszetki z gazikiem jałowym nasączonym 70% alkoholem izopropylowym do dezynfekcji i oczyszczania skóry Leko.

Parametry techniczne:

 • materiał: powlekany typu  Cordura,  odporny na zabrudzenia, wysoka wytrzymałość mechaniczna,
 • wymiary zewnętrzne: szer./wys./głęb. [mm] - 340 x 290 x 100,
 • waga: 1,5 kg,
 • kolor: pomarańczowo-czerwony,
 • oznaczenie krzyżem Św. Andrzeja.

Napisz opinię

Uwaga! Tagi HTML nie są dopuszczalne!
    Zły           Dobry

Przenośny Zestaw Pierwszej Pomocy ZPP typ A w torbie ZPP/T-A

 • Producent: BoxMet Medical
 • Kod Produktu: ZPP/T-A
 • Dostępność: 48 godzin
 • Cena netto:
  225,00 zł

 • Brutto 243,00 zł

Sposoby dostawy
 • Kurier UPS
 • Własny kurier
 • Odbiór osobisty

Produkty Powiązane

Warto wiedzieć

Defibrylacja AED

Defibrylacja AED

Defibrylacja to terapia stosowana często w przypadku zagrażających życiu zaburzeń rytmu serca, zwłaszcza migotania przedsionków. Defibrylacja polega na dostarczeniu impulsu elektrycznego do serca za pomocą urządzenia nazywanego defibrylatorem. Przywraca to prawidłowe pobudzenia mięśnia sercowego i umożliwia przywrócenie prawidłowego rytmu zatokowego przez naturalny stymulator w sercu.

Pierwsza pomoc oparzenia

Pierwsza pomoc oparzenia

Pierwsza pomoc po oparzeniu, niezależnie od typu oparzenia, powinna rozpocząć się od szybkiego schłodzenia oparzonej powierzchni pod chłodną bieżącą wodą przez około 20 minut lub do ustania bólu. Do łagodzenia skutków oparzeń I i II stopnia przydadzą się: spray na oparzenia oraz hydrożele na oparzenia.

Defibrylator LIFEPAK CR2 - konfigurowanie sieci Wi-Fi

Defibrylator LIFEPAK CR2 - konfigurowanie sieci Wi-Fi

Defibrylator LIFEPAK CR2 można zamówić z funkcją obsługi sieci Wi-Fi® lub sieci Wi-Fi/telefonii komórkowej. Producent zaleca, aby defibrylatory LIFEPAK CR2 z funkcją obsługi sieci Wi-Fi były konfigurowane do komunikacji za pośrednictwem sieci Wi-Fi, nawet jeśli urządzenia są wyposażone również w funkcję obsługi sieci telefonii komórkowej.

Nagłe zatrzymanie krążenia NZK

Nagłe zatrzymanie krążenia NZK

Nagłe zatrzymanie krążenia (NZK) to stan, w którym serce nagle przestaje skutecznie pompować krew w wyniku wadliwego działania układu elektrycznego serca. Często u pacjentów z NZK nie występują wcześniej żadne objawy ani dolegliwości. NZK może również wystąpić u osób z rozpoznaną wcześniej chorobą serca.

Obsługa AED. Jak działa defibrylator w praktyce

Obsługa AED. Jak działa defibrylator w praktyce

Jak działa defibrylator w praktyce? Przez wiele lat defibrylatory były stosowane przez personel medyczny do ratowania życia pacjentów, u których wystąpiło nagłe zatrzymanie krążenia. Obecnie możliwość ratowania życia za pomocą defibrylatorów zdobyła takie uznanie, że urządzenia AED stały się dostępne w  przestrzeni publicznej na całym świecie.

 Defibrylator AED dla dzieci i dla dorosłych - jedno urządzenie dla wszystkich

Defibrylator AED dla dzieci i dla dorosłych - jedno urządzenie dla wszystkich

Defibrylator AED Lifepak CR2 jest uniwersalnym urządzeniem ratunkowym. Można go używać podczas akcji ratunkowej zarówno w przypadku osób dorosłych, jak i dzieci. W przypadku ratowania dzieci, wystarczy po uruchomieniu przełączyć go na tryb pediatryczny. W trybie pediatrycznym następuje zmiana instruktażu RKO i redukcja poziomu energii potrzebnej do defibrylacji.

AED ratuje życie. Uratowany przekazał miastu defibrylator

AED ratuje życie. Uratowany przekazał miastu defibrylator

Pan Andrzej wyszedł po prostu na spacer, a obudził się trzy dni później w szpitalu w Legnicy. 68-letni mieszkaniec Złotoryi przeszedł rozległy zawał serca. Jego życie uratował, używając dostępnego publicznie defibrylatora AED LIFEPAK, Krzysztof Pieczajko, żołnierz 10. Brygady Kawalerii Pancernej w Świętoszowie.

Plastry opatrunkowe w pracy często się kończą?

Plastry opatrunkowe w pracy często się kończą?

W wielu miejscach pracy pracownicy często się kaleczą, co zwiększa zużycie plastrów opatrunkowych i powoduje, że często ich brakuje. Cederroth Wound Care Dispenser to idealne rozwiązanie w takim przypadku. Sprawdzi się na placu budowy, w magazynie, warsztacie, sklepie czy pakowni.

Jak używać defibrylatora HeartSine samaritan PAD

Jak używać defibrylatora HeartSine samaritan PAD

Jak używać defibrylatora HeartSine samaritan PAD? Opisujemy czynności, jakie należy wykonać, postępując zgodnie z poleceniami głosowymi.

Podstawowe etapy użycia defibrylatora AED LIFEPAK CR2

Podstawowe etapy użycia defibrylatora AED LIFEPAK CR2

Zastosowanie automatycznego defibrylatora zewnętrznego AED LIFEPAK CR2 do udzielania pomocy pacjentowi, u którego doszło do nagłego zatrzymania krążenia, obejmuje wymienione poniżej podstawowe etapy.

Umiejscowienie defibrylatora AED LIFEPAK CR2

Umiejscowienie defibrylatora AED LIFEPAK CR2

Defibrylator AED należy umieścić w dobrze widocznym, często uczęszczanym miejscu. Może to być miejsce w pobliżu sprzętu ratunkowego, takiego jak gaśnice i zestawy pierwszej pomocy.

LIFELINKcentral - Defibrylatory AED zawsze skuteczne

LIFELINKcentral - Defibrylatory AED zawsze skuteczne

Dzięki menedżerowi programu LIFELINKcentral zarządzanie defibrylatorami AED nigdy nie było łatwiejsze ani bardziej dokładne. Będziesz miał nie tylko pewność, że defibrylator AED jest w pełnej gotowości do użycia, ale również zaoszczędzisz czas i pieniądze dzięki wyeliminowaniu ręcznych sprawdzianów stanu technicznego podłączonych urządzeń.


Porównanie defibrylatorów AED LIFEPAK CR2

Porównanie defibrylatorów AED LIFEPAK CR2

Porównanie defibrylatorów AED LIFEPAK CR2. Zestawienie cech, funkcjonalności i możliwości defibrylatorów automatycznych i półautomatycznych defibrylatorów zewnętrznych LIFEPAK CR2.


Korzyści ze stosowania AED w pełni automatycznych defibrylatorów zewnętrznych

Korzyści ze stosowania AED w pełni automatycznych defibrylatorów zewnętrznych

Wszystkie defibrylatory AED automatycznie analizują rytm serca w celu podjęcia decyzji o podaniu impulsu defibrylacyjnego. Dla niedoświadczonych użytkowników dostępne są jednak dwa rodzaje defibrylatorów AED — w pełni zautomatyzowane i półautomatyczne.

Nowe badania ostrzegają przed stosowaniem fosforanowych płynów buforowych do oczu

Nowe badania ostrzegają przed stosowaniem fosforanowych płynów buforowych do oczu

W ostatnich latach pojawiło się wiele raportów naukowych wskazujących na zagrożenie wynikające ze stosowania fosforanowych roztworów buforowych przy podrażnieniach oczu. Nowe badanie naukowe potwierdza zasadność takich obaw. Już po dwóch minutach przemywania oka fosforanowym roztworem buforowym zachodzi ryzyko powstania trwałych uszkodzeń.

Wyposażenie apteczki pierwszej pomocy w zakładzie pracy

Wyposażenie apteczki pierwszej pomocy w zakładzie pracy

Zawartość zakładowej apteczki pierwszej pomocy w Polsce nie jest określona przepisami prawa. Wyposażenie takiej apteczki w zakładzie pracy powinno być zawsze ustalane indywidualnie,  ponieważ powinna ona uwzględniać rodzaj prowadzonej działalności, liczbę pracowników oraz osób przebywających na terenie firmy, a także występujący rodzaj i poziom zagrożenia zdrowia i życia. 

Apteczki pierwszej pomocy w pracy dla osób przemieszczających się

Apteczki pierwszej pomocy w pracy dla osób przemieszczających się

Dzięki innowacyjnej serii przenośnych apteczek pierwszej pomocy Cederroth osoby często przemieszczające się, np. pracownicy budowlani czy kierowcy pojazdów, zawsze mają pod ręką artykuły pierwszej pomocy. To również doskonałe rozwiązanie dla osób prywatnych. Małe, przenośne apteczki w walizkach to doskonałe uzupełnienie modeli apteczek ściennych, gdyż dzięki nim pracownicy są zawsze gotowi udzielić pomocy.

Defibrylator AED cena. Czy tylko cena liczy się przy wyborze AED?

Defibrylator AED cena. Czy tylko cena liczy się przy wyborze AED?

Cena automatycznego defibrylatora AED jest najczęściej głównym kryterium wyboru. Ale czy tylko cena liczy się przy wyborze AED?

DIN 13157 wyposażenie apteczki pierwszej pomocy

DIN 13157 wyposażenie apteczki pierwszej pomocy

Norma DIN 13157 to przemysłowa norma określająca liczbę i rodzaj artykułów niezbędnych do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej na terenie zakładu pracy, biura, szkoły czy instytucji. DIN 13157 nie jest więc rodzajem apteczki pierwszej pomocy lecz opisem wymaganej zawartości apteczki.

Dlaczego warto używać elektrod EDGE System™ firmy Stryker?

Dlaczego warto używać elektrod EDGE System™ firmy Stryker?

Czy poznałeś już siedem powodów, dla których warto używać elektrod EDGE System™ firmy Stryker?

.