Dostawa gratis dla zamówień powyżej 1000 zł netto

HOME-WORLD HW-HL031 to nowoczesny pulsoksymetr napalcowy, w którym zastosowano metodę pomiaru saturacji krwi polegającą na analizie absorpcji widma hemoglobiny redukcyjnej (RHb) i oxyhemoglobiny (HbO2). Produkt charakteryzuje się wysoką dokładnością pomiaru, która została potwierdzona badaniami klinicznymi. Wykonanie dokładnego pomiaru nasycenia krwi tlenem i tętna jest niezwykle proste i wymaga jedynie założenia urządzenia na palec u ręki, a pomiar zostanie wykonany automatycznie. Po połączeniu pulsoksymetru z aplikacją MedM Health wynik pomiaru zostanie przesłany na urządzenie mobilne i do aplikacji.

Aplikacja MedM Health w języku polskim (bezpłatna dostępna na platformach Android i IOS) jest bardzo wygodnym narzędziem do automatycznego zapisywania wyników pomiarów natlenienia krwi i tętna. Dzięki zastosowaniu tej aplikacji nie trzeba ręcznie zapisywać wyników pomiarów- kompletne wyniki szybko znajdą się w smartfonie. Dzięki aplikacji MedM Health można w każdej chwili przesłać kompletną historię pomiarów na wybrany adres e-mail, do lekarza, czy do członków rodziny. Każdy wynik pomiaru można opisać w taki sposób, aby lekarz otrzymał informację jaki wpływ na wyniki pomiarów miała zalecona przez niego terapia lekowa. Po wykonaniu pomiaru i zarejestrowaniu jego wyniku w urządzeniu mobilnym, wynik ten zostanie automatycznie przesłany do witryny internetowej MedM Health (trzeba zarejestrować konto w aplikacji).

Cechy produktu:

 • dzięki technologii Bluetooth 4.0 urządzenie może transmitować dane pomiarowe do urządzeń mobilnych: smartfonów, tabletów i innych. Urządzenia mobilne otrzymują dane o saturacji krwi oraz tętnie pacjenta,
 • wyrób medyczny zarejestrowany jako urządzenia medyczne w URZĘDZIE REJESTRACJI PRODUKTÓW LECZNICZYCH, WYROBÓW MEDYCZNYCH I PRODUKTÓW BIOBÓJCZYCH, co gwarantuje wysoką dokładność wskazań,
 • urządzenie medyczne dopuszczone do użytkowania w Jednostkach Służby Zdrowia, kliniczna dokładność wskazań pomiaru,
 • ergonomiczna obudowa, wygodnie i pewnie obejmuje palec w momencie pomiaru,
 • bezinwazyjne badanie procentowego nasycenia krwi tlenem,
 • najwyższa dokładność, wiarygodność i wygoda pomiaru gwarantowana Certyfikatem Medycznym,
 • urządzenie mierzy: saturację krwi i tętno,
 • prosty w obsłudze, wygodny do przenoszenia,
 • automatyczne wyłączanie po 10 sekundach w celu oszczędności baterii,
 • 2 kierunki wyświetlania wyników na kolorowym wyświetlaczu LED zapewnia łatwy odczyt wyniku pomiaru.

Zestaw zawiera:

 • pulsoksymetr,
 • 2 baterie AAA,
 • instrukcja obsługi w języku polskim.

Parametry techniczne: 

 • transmisja danych za pomocą technologii Bluetooth,
 • typ pulsoksymetru: napalcowy,
 • metoda pomiaru: fotoelektryczna,
 • technologia pomiaru: technologia badania oxyhemoglobiny fotoelektrycznej,
 • zakres pomiarowy: SpO2: 35%-100%, tętno: 30-250 uderzeń na minutę (bpm),
 • dokładność pomiaru SpO2: 80%~100%: ±2%;  70%~79%~79%:±3%;,
 • tętno: 20bpm-99bpm, +/- 2 bpm, 100bpm-235bpm, +/-2%,
 • rozdzielczość pomiarowa: SpO2: 1%, tętno: 1bpm,
 • zasilanie: 2 baterie 1,5V typ AAA,
 • 2 lata gwarancji.

Napisz opinię

Uwaga! Tagi HTML nie są dopuszczalne!
    Zły           Dobry

Pulsoksymetr TECH-MED HOME-WORLD HW-HL031

 • Producent: TECH-MED
 • Kod Produktu: HW-HL031
 • Dostępność: 48 godzin
 • Cena netto:
  101,00 zł

 • Brutto 109,08 zł

Sposoby dostawy
 • Kurier UPS
 • Własny kurier
 • Odbiór osobisty

Produkty Powiązane

Warto wiedzieć

pulsoksymetr tech-med home-world hw-hl031 tech-med sprzęt medyczny 16

Defibrylacja AED

Defibrylacja to terapia stosowana często w przypadku zagrażających życiu zaburzeń rytmu serca, zwłaszcza migotania przedsionków. Defibrylacja polega na dostarczeniu impulsu elektrycznego do serca za pomocą urządzenia nazywanego defibrylatorem. Przywraca to prawidłowe pobudzenia mięśnia sercowego i umożliwia przywrócenie prawidłowego rytmu zatokowego przez naturalny stymulator w sercu.

pulsoksymetr tech-med home-world hw-hl031 tech-med sprzęt medyczny 17

Oczomyjki i prysznice bezpieczeństwa - do czego służą

Oczomyjki i prysznice bezpieczeństwa służą do awaryjnego płukania oczu, twarzy oraz całego ciała po kontakcie z różnego rodzaju substancjami niebezpiecznymi (toksycznymi i żrącymi), mogą także posłużyć do schłodzenia ciała po przegrzaniu, a nawet do bezpośredniego gaszenia ognia powstałego na ubraniu lub ciele człowieka. Prysznice bezpieczeństwa bardzo dobrze sprawdzą się także do płukania kombinezonów ochronnych z substancji chemicznych. Bezpieczeństwo w miejscu pracy w dzisiejszych czasach jest kwestią priorytetową, dlatego tak ważne jest , aby zapewnić możliwość skutecznego udzielenia pierwszej pomocy po wypadkach.

pulsoksymetr tech-med home-world hw-hl031 tech-med sprzęt medyczny 18

Pierwsza pomoc oparzenia

Pierwsza pomoc po oparzeniu, niezależnie od typu oparzenia, powinna rozpocząć się od szybkiego schłodzenia oparzonej powierzchni pod chłodną bieżącą wodą przez około 20 minut lub do ustania bólu. Do łagodzenia skutków oparzeń I i II stopnia przydadzą się: spray na oparzenia oraz hydrożele na oparzenia.

pulsoksymetr tech-med home-world hw-hl031 tech-med sprzęt medyczny 19

Defibrylator LIFEPAK CR2 - konfigurowanie sieci Wi-Fi

Defibrylator LIFEPAK CR2 można zamówić z funkcją obsługi sieci Wi-Fi® lub sieci Wi-Fi/telefonii komórkowej. Producent zaleca, aby defibrylatory LIFEPAK CR2 z funkcją obsługi sieci Wi-Fi były konfigurowane do komunikacji za pośrednictwem sieci Wi-Fi, nawet jeśli urządzenia są wyposażone również w funkcję obsługi sieci telefonii komórkowej.

pulsoksymetr tech-med home-world hw-hl031 tech-med sprzęt medyczny 20

Nagłe zatrzymanie krążenia NZK

Nagłe zatrzymanie krążenia (NZK) to stan, w którym serce nagle przestaje skutecznie pompować krew w wyniku wadliwego działania układu elektrycznego serca. Często u pacjentów z NZK nie występują wcześniej żadne objawy ani dolegliwości. NZK może również wystąpić u osób z rozpoznaną wcześniej chorobą serca.

pulsoksymetr tech-med home-world hw-hl031 tech-med sprzęt medyczny 21

Obsługa AED. Jak działa defibrylator w praktyce

Jak działa defibrylator w praktyce? Przez wiele lat defibrylatory były stosowane przez personel medyczny do ratowania życia pacjentów, u których wystąpiło nagłe zatrzymanie krążenia. Obecnie możliwość ratowania życia za pomocą defibrylatorów zdobyła takie uznanie, że urządzenia AED stały się dostępne w  przestrzeni publicznej na całym świecie.

pulsoksymetr tech-med home-world hw-hl031 tech-med sprzęt medyczny 22

Defibrylator AED dla dzieci i dla dorosłych - jedno urządzenie dla wszystkich

Defibrylator AED Lifepak CR2 jest uniwersalnym urządzeniem ratunkowym. Można go używać podczas akcji ratunkowej zarówno w przypadku osób dorosłych, jak i dzieci. W przypadku ratowania dzieci, wystarczy po uruchomieniu przełączyć go na tryb pediatryczny. W trybie pediatrycznym następuje zmiana instruktażu RKO i redukcja poziomu energii potrzebnej do defibrylacji.

pulsoksymetr tech-med home-world hw-hl031 tech-med sprzęt medyczny 23

AED ratuje życie. Uratowany przekazał miastu defibrylator

Pan Andrzej wyszedł po prostu na spacer, a obudził się trzy dni później w szpitalu w Legnicy. 68-letni mieszkaniec Złotoryi przeszedł rozległy zawał serca. Jego życie uratował, używając dostępnego publicznie defibrylatora AED LIFEPAK, Krzysztof Pieczajko, żołnierz 10. Brygady Kawalerii Pancernej w Świętoszowie.

pulsoksymetr tech-med home-world hw-hl031 tech-med sprzęt medyczny 24

Plastry opatrunkowe w pracy często się kończą?

W wielu miejscach pracy pracownicy często się kaleczą, co zwiększa zużycie plastrów opatrunkowych i powoduje, że często ich brakuje. Cederroth Wound Care Dispenser to idealne rozwiązanie w takim przypadku. Sprawdzi się na placu budowy, w magazynie, warsztacie, sklepie czy pakowni.

pulsoksymetr tech-med home-world hw-hl031 tech-med sprzęt medyczny 25

Jak używać defibrylatora HeartSine samaritan PAD

Jak używać defibrylatora HeartSine samaritan PAD? Opisujemy czynności, jakie należy wykonać, postępując zgodnie z poleceniami głosowymi.

pulsoksymetr tech-med home-world hw-hl031 tech-med sprzęt medyczny 26

Podstawowe etapy użycia defibrylatora AED LIFEPAK CR2

Zastosowanie automatycznego defibrylatora zewnętrznego AED LIFEPAK CR2 do udzielania pomocy pacjentowi, u którego doszło do nagłego zatrzymania krążenia, obejmuje wymienione poniżej podstawowe etapy.

pulsoksymetr tech-med home-world hw-hl031 tech-med sprzęt medyczny 27

Umiejscowienie defibrylatora AED LIFEPAK CR2

Defibrylator AED należy umieścić w dobrze widocznym, często uczęszczanym miejscu. Może to być miejsce w pobliżu sprzętu ratunkowego, takiego jak gaśnice i zestawy pierwszej pomocy.

pulsoksymetr tech-med home-world hw-hl031 tech-med sprzęt medyczny 28

LIFELINKcentral - Defibrylatory AED zawsze skuteczne

Dzięki menedżerowi programu LIFELINKcentral zarządzanie defibrylatorami AED nigdy nie było łatwiejsze ani bardziej dokładne. Będziesz miał nie tylko pewność, że defibrylator AED jest w pełnej gotowości do użycia, ale również zaoszczędzisz czas i pieniądze dzięki wyeliminowaniu ręcznych sprawdzianów stanu technicznego podłączonych urządzeń.


pulsoksymetr tech-med home-world hw-hl031 tech-med sprzęt medyczny 29

Porównanie defibrylatorów AED LIFEPAK CR2

Porównanie defibrylatorów AED LIFEPAK CR2. Zestawienie cech, funkcjonalności i możliwości defibrylatorów automatycznych i półautomatycznych defibrylatorów zewnętrznych LIFEPAK CR2.


pulsoksymetr tech-med home-world hw-hl031 tech-med sprzęt medyczny 30

Korzyści ze stosowania AED w pełni automatycznych defibrylatorów zewnętrznych

Wszystkie defibrylatory AED automatycznie analizują rytm serca w celu podjęcia decyzji o podaniu impulsu defibrylacyjnego. Dla niedoświadczonych użytkowników dostępne są jednak dwa rodzaje defibrylatorów AED — w pełni zautomatyzowane i półautomatyczne.

pulsoksymetr tech-med home-world hw-hl031 tech-med sprzęt medyczny 31

Nowe badania ostrzegają przed stosowaniem fosforanowych płynów buforowych do oczu

W ostatnich latach pojawiło się wiele raportów naukowych wskazujących na zagrożenie wynikające ze stosowania fosforanowych roztworów buforowych przy podrażnieniach oczu. Nowe badanie naukowe potwierdza zasadność takich obaw. Już po dwóch minutach przemywania oka fosforanowym roztworem buforowym zachodzi ryzyko powstania trwałych uszkodzeń.

pulsoksymetr tech-med home-world hw-hl031 tech-med sprzęt medyczny 32

Wyposażenie apteczki pierwszej pomocy w zakładzie pracy

Zawartość zakładowej apteczki pierwszej pomocy w Polsce nie jest określona przepisami prawa. Wyposażenie takiej apteczki w zakładzie pracy powinno być zawsze ustalane indywidualnie,  ponieważ powinna ona uwzględniać rodzaj prowadzonej działalności, liczbę pracowników oraz osób przebywających na terenie firmy, a także występujący rodzaj i poziom zagrożenia zdrowia i życia. 

pulsoksymetr tech-med home-world hw-hl031 tech-med sprzęt medyczny 33

Apteczki pierwszej pomocy w pracy dla osób przemieszczających się

Dzięki innowacyjnej serii przenośnych apteczek pierwszej pomocy Cederroth osoby często przemieszczające się, np. pracownicy budowlani czy kierowcy pojazdów, zawsze mają pod ręką artykuły pierwszej pomocy. To również doskonałe rozwiązanie dla osób prywatnych. Małe, przenośne apteczki w walizkach to doskonałe uzupełnienie modeli apteczek ściennych, gdyż dzięki nim pracownicy są zawsze gotowi udzielić pomocy.

pulsoksymetr tech-med home-world hw-hl031 tech-med sprzęt medyczny 34

Defibrylator AED cena. Czy tylko cena liczy się przy wyborze AED?

Cena automatycznego defibrylatora AED jest najczęściej głównym kryterium wyboru. Ale czy tylko cena liczy się przy wyborze AED?

pulsoksymetr tech-med home-world hw-hl031 tech-med sprzęt medyczny 35

DIN 13157 wyposażenie apteczki pierwszej pomocy

Norma DIN 13157 to przemysłowa norma określająca liczbę i rodzaj artykułów niezbędnych do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej na terenie zakładu pracy, biura, szkoły czy instytucji. DIN 13157 nie jest więc rodzajem apteczki pierwszej pomocy lecz opisem wymaganej zawartości apteczki.

pulsoksymetr tech-med home-world hw-hl031 tech-med sprzęt medyczny 36