Dostawa gratis dla zamówień powyżej 1000 zł netto

Latarka bateryjna czołowa LED ATEX EX Wolf HT650

HT-650 ATEX to lekka latarka czołowa zbudowana z bardzo wytrzymałych i odpornych na uderzenia materiałów termoplastycznych, które są odporne na odziaływanie chemicznie i wyposażone w nietłukące soczewki z poliwęglanu. Latarka jest wodoszczelna i pyłoszczelna w standardzie IP67. Produkt odpowiedni do zastosowania w strefach zagrożonych wybuchem. W latarce zastosowano mechanizm regulacji nachylenia strumienia światła, który pozwala użytkownikowi ustawić światło pod odpowiednim dla niego kątem. Specjalnie zaprojektowana optyka zapewnia szeroką wiązkę punktową odpowiednią do wykonywania zadań bez użycia rąk w bliskich odległościach. Specjalnie zaprojektowana budowa umożliwia przełączanie i sterowanie przy użyciu jednej ręki.

Cechy produktu:

 • zapewnia źródło światła LED o maksymalnej intensywności 130 lumenów przy optymalnym czasie świecenia 17 godzin na jednym zestawie trzech baterii alkalicznych AA,
 • posiada regulację nachylenia kierunku światła, dzięki któremu możemy precyzyjnie podświetlać zróżnicowane obiekty,
 • emituje skupione i rozproszone źródło świata oświetlające obiekty umiejscowione bliżej i dalej źródła światła,
 • lekka i ergonomiczna konstrukcja umożliwia szybką obsługę z wykorzystaniem jednej ręki,
 • dopuszczona do użycia w górnictwie oraz w przemyśle: strefa 0, 1 i 2 z zagrożeniem wybuchu gazów, par, mgieł oraz w strefach 20, 21 i 22 z zagrożeniem zapłonu pyłów o temperaturach zapłonu powyżej 155°C,
 • idealne źródło światła dla osób pracujących w ciasnych, zamkniętych przestrzeniach oraz wymagających użycia lampy nie angażującej rąk
 • w zastawie regulowany, odpinany pasek na głowę z tkaniny umożliwiającej wygodne noszenie bezpośrednio na głowie przez dłuższy czas,
 • w zestawie 4 klipsy oraz pasek z gumy silikonowej umożliwiające bezpieczne przymocowanie do kasku,
 • szybka latarki powleczona została specjalną powłoką zapobiegającą zadrapaniom i zniszczeniom,
 • wysoka żywotność diody LED: 25 tyś godzin. 

Parametry techniczne:

 • waga: 175 g,
 • zasilanie: 3 x bateria LR06,
 • źródło światła: LED,
 • stopień ochrony IP67,
 • czas pracy: 17 godzin (przy maksymalnym obciążeniu),
 • klasyfikacja temperatury T3/T4,
 • strumień świetlny 130 lm,
 • dopuszczalna temperatura otoczenia: -20°C do +40°,
 • certyfikaty i dopuszczenia: Baseefa11ATEX0236X/IECEx11.0116X, Baseefa10ATEX0067,  IECEx BAS 10.0023, 
 • posiada znak CE.

Napisz opinię

Uwaga! Tagi HTML nie są dopuszczalne!
    Zły           Dobry
 • Producent: WOLF
 • Kod Produktu: HT650

 • Dostępność:
  3 dni
 • Cena netto:
  465,00 zł

 • Brutto 571,95 zł

Sposoby dostawy
 • Kurier UPS
 • Własny kurier
 • Paczkomat
 • Odbiór osobisty

Produkty Powiązane

latarka bateryjna czołowa led atex ex wolf ht650 wolf oświetlenie specjalistyczne 6

Latarka bateryjna czołowa LED ATEX WOLF HT400

343,17 zł Cena netto: 279,00 zł

Warto wiedzieć

latarka bateryjna czołowa led atex ex wolf ht650 wolf oświetlenie specjalistyczne 7

Defibrylacja AED

Defibrylacja to terapia stosowana często w przypadku zagrażających życiu zaburzeń rytmu serca, zwłaszcza migotania przedsionków. Defibrylacja polega na dostarczeniu impulsu elektrycznego do serca za pomocą urządzenia nazywanego defibrylatorem. Przywraca to prawidłowe pobudzenia mięśnia sercowego i umożliwia przywrócenie prawidłowego rytmu zatokowego przez naturalny stymulator w sercu.

latarka bateryjna czołowa led atex ex wolf ht650 wolf oświetlenie specjalistyczne 8

Oczomyjki i prysznice bezpieczeństwa - do czego służą

Oczomyjki i prysznice bezpieczeństwa służą do awaryjnego płukania oczu, twarzy oraz całego ciała po kontakcie z różnego rodzaju substancjami niebezpiecznymi (toksycznymi i żrącymi), mogą także posłużyć do schłodzenia ciała po przegrzaniu, a nawet do bezpośredniego gaszenia ognia powstałego na ubraniu lub ciele człowieka. Prysznice bezpieczeństwa bardzo dobrze sprawdzą się także do płukania kombinezonów ochronnych z substancji chemicznych. Bezpieczeństwo w miejscu pracy w dzisiejszych czasach jest kwestią priorytetową, dlatego tak ważne jest , aby zapewnić możliwość skutecznego udzielenia pierwszej pomocy po wypadkach.

latarka bateryjna czołowa led atex ex wolf ht650 wolf oświetlenie specjalistyczne 9

Pierwsza pomoc oparzenia

Pierwsza pomoc po oparzeniu, niezależnie od typu oparzenia, powinna rozpocząć się od szybkiego schłodzenia oparzonej powierzchni pod chłodną bieżącą wodą przez około 20 minut lub do ustania bólu. Do łagodzenia skutków oparzeń I i II stopnia przydadzą się: spray na oparzenia oraz hydrożele na oparzenia.

latarka bateryjna czołowa led atex ex wolf ht650 wolf oświetlenie specjalistyczne 10

Defibrylator LIFEPAK CR2 - konfigurowanie sieci Wi-Fi

Defibrylator LIFEPAK CR2 można zamówić z funkcją obsługi sieci Wi-Fi® lub sieci Wi-Fi/telefonii komórkowej. Producent zaleca, aby defibrylatory LIFEPAK CR2 z funkcją obsługi sieci Wi-Fi były konfigurowane do komunikacji za pośrednictwem sieci Wi-Fi, nawet jeśli urządzenia są wyposażone również w funkcję obsługi sieci telefonii komórkowej.

latarka bateryjna czołowa led atex ex wolf ht650 wolf oświetlenie specjalistyczne 11

Nagłe zatrzymanie krążenia NZK

Nagłe zatrzymanie krążenia (NZK) to stan, w którym serce nagle przestaje skutecznie pompować krew w wyniku wadliwego działania układu elektrycznego serca. Często u pacjentów z NZK nie występują wcześniej żadne objawy ani dolegliwości. NZK może również wystąpić u osób z rozpoznaną wcześniej chorobą serca.

latarka bateryjna czołowa led atex ex wolf ht650 wolf oświetlenie specjalistyczne 12

Obsługa AED. Jak działa defibrylator w praktyce

Jak działa defibrylator w praktyce? Przez wiele lat defibrylatory były stosowane przez personel medyczny do ratowania życia pacjentów, u których wystąpiło nagłe zatrzymanie krążenia. Obecnie możliwość ratowania życia za pomocą defibrylatorów zdobyła takie uznanie, że urządzenia AED stały się dostępne w  przestrzeni publicznej na całym świecie.

latarka bateryjna czołowa led atex ex wolf ht650 wolf oświetlenie specjalistyczne 13

Defibrylator AED dla dzieci i dla dorosłych - jedno urządzenie dla wszystkich

Defibrylator AED Lifepak CR2 jest uniwersalnym urządzeniem ratunkowym. Można go używać podczas akcji ratunkowej zarówno w przypadku osób dorosłych, jak i dzieci. W przypadku ratowania dzieci, wystarczy po uruchomieniu przełączyć go na tryb pediatryczny. W trybie pediatrycznym następuje zmiana instruktażu RKO i redukcja poziomu energii potrzebnej do defibrylacji.

latarka bateryjna czołowa led atex ex wolf ht650 wolf oświetlenie specjalistyczne 14

AED ratuje życie. Uratowany przekazał miastu defibrylator

Pan Andrzej wyszedł po prostu na spacer, a obudził się trzy dni później w szpitalu w Legnicy. 68-letni mieszkaniec Złotoryi przeszedł rozległy zawał serca. Jego życie uratował, używając dostępnego publicznie defibrylatora AED LIFEPAK, Krzysztof Pieczajko, żołnierz 10. Brygady Kawalerii Pancernej w Świętoszowie.

latarka bateryjna czołowa led atex ex wolf ht650 wolf oświetlenie specjalistyczne 15

Plastry opatrunkowe w pracy często się kończą?

W wielu miejscach pracy pracownicy często się kaleczą, co zwiększa zużycie plastrów opatrunkowych i powoduje, że często ich brakuje. Cederroth Wound Care Dispenser to idealne rozwiązanie w takim przypadku. Sprawdzi się na placu budowy, w magazynie, warsztacie, sklepie czy pakowni.

latarka bateryjna czołowa led atex ex wolf ht650 wolf oświetlenie specjalistyczne 16

Jak używać defibrylatora HeartSine samaritan PAD

Jak używać defibrylatora HeartSine samaritan PAD? Opisujemy czynności, jakie należy wykonać, postępując zgodnie z poleceniami głosowymi.

latarka bateryjna czołowa led atex ex wolf ht650 wolf oświetlenie specjalistyczne 17

Podstawowe etapy użycia defibrylatora AED LIFEPAK CR2

Zastosowanie automatycznego defibrylatora zewnętrznego AED LIFEPAK CR2 do udzielania pomocy pacjentowi, u którego doszło do nagłego zatrzymania krążenia, obejmuje wymienione poniżej podstawowe etapy.

latarka bateryjna czołowa led atex ex wolf ht650 wolf oświetlenie specjalistyczne 18

Umiejscowienie defibrylatora AED LIFEPAK CR2

Defibrylator AED należy umieścić w dobrze widocznym, często uczęszczanym miejscu. Może to być miejsce w pobliżu sprzętu ratunkowego, takiego jak gaśnice i zestawy pierwszej pomocy.

latarka bateryjna czołowa led atex ex wolf ht650 wolf oświetlenie specjalistyczne 19

LIFELINKcentral - Defibrylatory AED zawsze skuteczne

Dzięki menedżerowi programu LIFELINKcentral zarządzanie defibrylatorami AED nigdy nie było łatwiejsze ani bardziej dokładne. Będziesz miał nie tylko pewność, że defibrylator AED jest w pełnej gotowości do użycia, ale również zaoszczędzisz czas i pieniądze dzięki wyeliminowaniu ręcznych sprawdzianów stanu technicznego podłączonych urządzeń.


latarka bateryjna czołowa led atex ex wolf ht650 wolf oświetlenie specjalistyczne 20

Porównanie defibrylatorów AED LIFEPAK CR2

Porównanie defibrylatorów AED LIFEPAK CR2. Zestawienie cech, funkcjonalności i możliwości defibrylatorów automatycznych i półautomatycznych defibrylatorów zewnętrznych LIFEPAK CR2.


latarka bateryjna czołowa led atex ex wolf ht650 wolf oświetlenie specjalistyczne 21

Korzyści ze stosowania AED w pełni automatycznych defibrylatorów zewnętrznych

Wszystkie defibrylatory AED automatycznie analizują rytm serca w celu podjęcia decyzji o podaniu impulsu defibrylacyjnego. Dla niedoświadczonych użytkowników dostępne są jednak dwa rodzaje defibrylatorów AED — w pełni zautomatyzowane i półautomatyczne.

latarka bateryjna czołowa led atex ex wolf ht650 wolf oświetlenie specjalistyczne 22

Nowe badania ostrzegają przed stosowaniem fosforanowych płynów buforowych do oczu

W ostatnich latach pojawiło się wiele raportów naukowych wskazujących na zagrożenie wynikające ze stosowania fosforanowych roztworów buforowych przy podrażnieniach oczu. Nowe badanie naukowe potwierdza zasadność takich obaw. Już po dwóch minutach przemywania oka fosforanowym roztworem buforowym zachodzi ryzyko powstania trwałych uszkodzeń.

latarka bateryjna czołowa led atex ex wolf ht650 wolf oświetlenie specjalistyczne 23

Wyposażenie apteczki pierwszej pomocy w zakładzie pracy

Zawartość zakładowej apteczki pierwszej pomocy w Polsce nie jest określona przepisami prawa. Wyposażenie takiej apteczki w zakładzie pracy powinno być zawsze ustalane indywidualnie,  ponieważ powinna ona uwzględniać rodzaj prowadzonej działalności, liczbę pracowników oraz osób przebywających na terenie firmy, a także występujący rodzaj i poziom zagrożenia zdrowia i życia. 

latarka bateryjna czołowa led atex ex wolf ht650 wolf oświetlenie specjalistyczne 24

Apteczki pierwszej pomocy w pracy dla osób przemieszczających się

Dzięki innowacyjnej serii przenośnych apteczek pierwszej pomocy Cederroth osoby często przemieszczające się, np. pracownicy budowlani czy kierowcy pojazdów, zawsze mają pod ręką artykuły pierwszej pomocy. To również doskonałe rozwiązanie dla osób prywatnych. Małe, przenośne apteczki w walizkach to doskonałe uzupełnienie modeli apteczek ściennych, gdyż dzięki nim pracownicy są zawsze gotowi udzielić pomocy.

latarka bateryjna czołowa led atex ex wolf ht650 wolf oświetlenie specjalistyczne 25

Defibrylator AED cena. Czy tylko cena liczy się przy wyborze AED?

Cena automatycznego defibrylatora AED jest najczęściej głównym kryterium wyboru. Ale czy tylko cena liczy się przy wyborze AED?

latarka bateryjna czołowa led atex ex wolf ht650 wolf oświetlenie specjalistyczne 26

DIN 13157 wyposażenie apteczki pierwszej pomocy

Norma DIN 13157 to przemysłowa norma określająca liczbę i rodzaj artykułów niezbędnych do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej na terenie zakładu pracy, biura, szkoły czy instytucji. DIN 13157 nie jest więc rodzajem apteczki pierwszej pomocy lecz opisem wymaganej zawartości apteczki.

latarka bateryjna czołowa led atex ex wolf ht650 wolf oświetlenie specjalistyczne 27