Defibrylatory AED Samaritan PAD - wskazania do stosowania

Defibrylatory Samaritan PAD

Każdy z defibrylatorów AED HeartSine Samaritan PAD SAM 350P (SAM 350P), HeartSine Samaritan PAD SAM 360P (SAM 360P) i HeartSine Samaritan PAD SAM 500P (SAM 500P) stosowany jest wraz z zestawami Pad-Pak lub Pediatric-Pak.


Przeznaczenie defibrylatorów Samaritan PAD


Wszystkie te defibrylatory AED są przeznaczone do stosowania u osób z zatrzymaniem krążenia, u których występują następujące objawy:
•    utrata przytomności
•    brak oddechu
•    zatrzymanie krążenia (bez pulsu)

Każde z urządzeń przeznaczone jest do stosowania u pacjentów w wieku powyżej 8 lat lub o masie ciała powyżej 25 kg (55 lb), jeśli stosowane jest z zestawem Pad-Pak dla dorosłych (Pad-Pak-01, Pad-Pak-03, Pad-Pak-07).

Każde z urządzeń Samaritan PAD przeznaczone jest do stosowania u dzieci w wieku od 1 do 8 lat lub o masie ciała do 25 kg (55 lb), jeśli są stosowane z zestawem pediatrycznym Pediatric-Pak (Pad-Pak-02, Pad-Pak-04).

Urządzenie jest również przeznaczone do stosowania u pacjentów na pokładzie komercyjnych linii lotniczych (stałopłatów), jeśli jest stosowane z zestawem dla dorosłych Pad-Pak (Pad-Pak-07), który jest zgodny z wymaganiami certyfikowanymi przez TSO/ETSO.

Przeciwwskazania stosowania defibrylatorów Samaritan PAD


NIE NALEŻY UŻYWAĆ defibrylatora HeartSine Samaritan PAD, jeśli pacjent reaguje na bodźce lub jest przytomny.

Docelowy użytkownik: Każde urządzenie powinno być używane przez osoby przeszkolone w zakresie jego obsługi.
 UWAGA: Każde urządzenie jest przeznaczone do użytku przez osoby nieposiadające wiedzy specjalistycznej. Zdecydowanie zaleca się szkolenie użytkowników z zakresu resuscytacji i korzystania z AED, jednak w sytuacjach awaryjnych defibrylator HeartSine PAD może być używany przez nieprzeszkolonego ratownika.  Defibrylator AEDDefibrylator Samaritan PAD

Zobacz produkty

Defibrylator Samaritan PAD 350 P

Defibrylator Samaritan PAD 350 P

Samaritan PAD 350 P klasyczny defibrylator AED  to poręczne i lekkie urządzenie medyczne przeznaczone do zewnętrznego i publicznego użytkowania. ..

Brutto: 5389,20 zł Cena netto: 4990,00 zł

Defibrylator Samaritan PAD 360 P (w pełni automatyczny)

Defibrylator Samaritan PAD 360 P (w pełni automatyczny)

Samaritan PAD 360 P automatyczny defibrylator AED to idealne rozwiązanie zarówno dla zespołów Ratownictwa Medycznego, jak i dla placówek szkolnych, ob..

Brutto: 5713,20 zł Cena netto: 5290,00 zł

Defibrylator Samaritan PAD 500 P (półautomatyczny z doradcą RKO)

Defibrylator Samaritan PAD 500 P (półautomatyczny z doradcą RKO)

Samaritan PAD 500 P półautomatyczny defibrylator AED z doradcą RKO  to poręczne i lekkie urządzenie medyczne przeznaczone do zewnętrznego i ..

Brutto: 6588,00 zł Cena netto: 6100,00 zł

Samaritan PEDI-PAK-04 zintegrowany zestaw baterii i elektrod pediatrycznych

Samaritan PEDI-PAK-04 zintegrowany zestaw baterii i elektrod pediatrycznych

Samaritan PEDI-PAK-04 zintegrowany zestaw baterii i elektrod pediatrycznych to kaseta, w której mieszczą się dwa elementy - bateria oraz elektrod..

Brutto: 853,20 zł Cena netto: 790,00 zł