Kapsuła ROTAID Plus z alarmem to innowacyjna kapsuła do przechowywania AED wewnątrz budynków. Charakteryzuje się wysoką jakością wykonania przy jednoczesnej prostej i wygodnej obsłudze. Dużą zaletą produktu jest jego nowoczesny i niepowtarzalny wygląd oraz widoczne oznakowanie. Otwarcie odbywa się poprzez przekręcenie obudowy zgodnie z kierunkiem, który wskazują strzałki umieszczone na obudowie. Kapsuła jest wykonana z materiałów odpornych na niekorzystne warunki atmosferyczne. O otwarciu kapsuły informuje głośny alarm dźwiękowy.

Cechy produktu:

 • Pokrywa kapsuły Rotaid Solid Plus została wykonana z poliwęglanu o grubości 5 mm co gwarantuje skuteczną ochronę defibrylatora przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak kurz, wilgoć, rdza itp.,
 • nie posiada uchwytów ani zawiasów mogących ulec uszkodzeniu,
 • wyposażona w filtry UV w celu zapewnienia długotrwałej przejrzystości,
 • kapsuła chroni defibrylator przed uderzeniem o masie 50 dżuli - IK10Plus,
 • dedykowana do stosowania w halach produkcyjnych, centrach handlowych, fabrykach i magazynach, w obiektach sportowych i innych miejscach wymagających szczelnej i wytrzymałej szafki chroniącej defibrylator,
 • szybkie i intuicyjne otwarcie nie wymaga stosowania siły, wystarczy jeden obrót pokrywy w kierunku pokazanym przez strzałki na pokrywie aby uzyskać dostęp do schowanego w kapsule AED,
 • wyposażona w dźwiękowy alarm otwarcia dzięki czemu osoby wyznaczone do udzielania pierwszej pomocy dowiedzą się o otwarciu kapsuły.

Parametry techniczne:

 • wymiary: 48 cm średnicy, 18 cm głębokości,
 • waga: 1,8 kg,
 • normy odporności: IP56, IK10Plus,
 • materiał pokrywy: poliwęglan pokryty podwójną powłoką UV,
 • materiał podstawy: poliwęglan + wykończenie z włókna węglowego,
 • sposób otwarcia: obrót pokrywy,
 • głośność alarmu: 84dB-98dB,
 • sposób zabezpieczenia przed otwarciem: plomba,
 • okres gwarancji: 2 lata.

Kapsuła wewnętrzna Rotaid Plus z alarmem dźwiękowym kat. 11996-000442

 • Kod Produktu: 11996-000442
 • Dostępność: do 7 dni
 • Cena netto:
  1000,00 zł

 • Brutto 1230,00 zł

Produkty Powiązane

Warto wiedzieć

Pierwsza pomoc oparzenia

Pierwsza pomoc oparzenia

Pierwsza pomoc po oparzeniu, niezależnie od typu oparzenia, powinna rozpocząć się od szybkiego schłodzenia oparzonej powierzchni pod chłodną bieżącą wodą przez około 20 minut lub do ustania bólu. Do łagodzenia skutków oparzeń I i II stopnia przydadzą się: spray na oparzenia oraz hydrożele na oparzenia.

Defibrylator LIFEPAK CR2 - konfigurowanie sieci Wi-Fi

Defibrylator LIFEPAK CR2 - konfigurowanie sieci Wi-Fi

Defibrylator LIFEPAK CR2 można zamówić z funkcją obsługi sieci Wi-Fi® lub sieci Wi-Fi/telefonii komórkowej. Producent zaleca, aby defibrylatory LIFEPAK CR2 z funkcją obsługi sieci Wi-Fi były konfigurowane do komunikacji za pośrednictwem sieci Wi-Fi, nawet jeśli urządzenia są wyposażone również w funkcję obsługi sieci telefonii komórkowej.

Obsługa AED. Jak działa defibrylator w praktyce

Obsługa AED. Jak działa defibrylator w praktyce

Jak działa defibrylator w praktyce? Przez wiele lat defibrylatory były stosowane przez personel medyczny do ratowania życia pacjentów, u których wystąpiło nagłe zatrzymanie krążenia. Obecnie możliwość ratowania życia za pomocą defibrylatorów zdobyła takie uznanie, że urządzenia AED stały się dostępne w  przestrzeni publicznej na całym świecie.

 Defibrylator AED dla dzieci i dla dorosłych - jedno urządzenie dla wszystkich

Defibrylator AED dla dzieci i dla dorosłych - jedno urządzenie dla wszystkich

Defibrylator AED Lifepak CR2 jest uniwersalnym urządzeniem ratunkowym. Można go używać podczas akcji ratunkowej zarówno w przypadku osób dorosłych, jak i dzieci. W przypadku ratowania dzieci, wystarczy po uruchomieniu przełączyć go na tryb pediatryczny. W trybie pediatrycznym następuje zmiana instruktażu RKO i redukcja poziomu energii potrzebnej do defibrylacji.

AED ratuje życie. Uratowany przekazał miastu defibrylator

AED ratuje życie. Uratowany przekazał miastu defibrylator

Pan Andrzej wyszedł po prostu na spacer, a obudził się trzy dni później w szpitalu w Legnicy. 68-letni mieszkaniec Złotoryi przeszedł rozległy zawał serca. Jego życie uratował, używając dostępnego publicznie defibrylatora AED LIFEPAK, Krzysztof Pieczajko, żołnierz 10. Brygady Kawalerii Pancernej w Świętoszowie.

Plastry opatrunkowe w pracy często się kończą?

Plastry opatrunkowe w pracy często się kończą?

W wielu miejscach pracy pracownicy często się kaleczą, co zwiększa zużycie plastrów opatrunkowych i powoduje, że często ich brakuje. Cederroth Wound Care Dispenser to idealne rozwiązanie w takim przypadku. Sprawdzi się na placu budowy, w magazynie, warsztacie, sklepie czy pakowni.

Jak używać defibrylatora HeartSine samaritan PAD

Jak używać defibrylatora HeartSine samaritan PAD

Jak używać defibrylatora HeartSine samaritan PAD? Opisujemy czynności, jakie należy wykonać, postępując zgodnie z poleceniami głosowymi.

Podstawowe etapy użycia defibrylatora AED LIFEPAK CR2

Podstawowe etapy użycia defibrylatora AED LIFEPAK CR2

Zastosowanie automatycznego defibrylatora zewnętrznego AED LIFEPAK CR2 do udzielania pomocy pacjentowi, u którego doszło do nagłego zatrzymania krążenia, obejmuje wymienione poniżej podstawowe etapy.

Umiejscowienie defibrylatora AED LIFEPAK CR2

Umiejscowienie defibrylatora AED LIFEPAK CR2

Defibrylator AED należy umieścić w dobrze widocznym, często uczęszczanym miejscu. Może to być miejsce w pobliżu sprzętu ratunkowego, takiego jak gaśnice i zestawy pierwszej pomocy.

LIFELINKcentral - Defibrylatory AED zawsze skuteczne

LIFELINKcentral - Defibrylatory AED zawsze skuteczne

Dzięki menedżerowi programu LIFELINKcentral zarządzanie defibrylatorami AED nigdy nie było łatwiejsze ani bardziej dokładne. Będziesz miał nie tylko pewność, że defibrylator AED jest w pełnej gotowości do użycia, ale również zaoszczędzisz czas i pieniądze dzięki wyeliminowaniu ręcznych sprawdzianów stanu technicznego podłączonych urządzeń.


.